• کد خبر:۹۷۱۵۷
  • ایرنا
  • ۱۹:۱۱
  • ۲۹/ارديبهشت/۱۳۹۸

«مردانی» هم دست خالی ماند

کاپیتان تیم ملی تکواندوی مردان ایران هم از کسب موفقیت در رقابت های جهانی منچستر بازماند.
به گزارش «دی اسپورت»؛ بیست و چهارمین دوره رقابت های تکواندوی قهرمانی جهان که از روز چهارشنبه با حضور 975 تکواندوکار از 150 کشور در شهر «منچستر» انگلیس آغاز شده است، امروز به اتمام می رسد.

امروز (یکشنبه)، مبارزات اوزان 87- و 87+ کیلوگرم مردان و 62- کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود که سجاد مردانی و یلدا ولی‌نژاد نمایندگان ایران بودند و هر دو حذف شدند.

«مردانی» هم دست خالی ماند

در وزن به اضافه 87 کیلوگرم «مردانی» کاپیتان عنوان دار تیم ایران پس از برتری در دور نخست مقابل نماینده اکوادور در ادامه به مصاف «مایکان سیکوئرا» دارنده مدال برنز المپیک 2016 رفت که این مبارزه در پایان سه راند با تساوی هشت بر هشت به اتمام رسید.

در راند طلایی نماینده برزیل فرصت طلبی کرد و با کسب 2 امتیاز به پیروزی دست یافت تا مردانی دست خالی مسابقات جهانی را ترک کند.

پیش از این در وزن منهای 62 کیلوگرم «یلدا ولی نژاد» آخرین نماینده تیم زنان ایران در دور نخست برابر «کارولینا سانتوس» از برزیل با حساب 39 بر 19 شکست خورد و حذف شد.

با این اوصاف تیم زنان ایران با تک مدال نقره «مهلا مومن زاده» به کار خود پایان داد.

این مسابقات امشب به پایان می رسد و «سروش احمدی» در دیدار نهایی وزن منهای 63 کیلوگرم و برای کسب مدال طلا با رقیبی از چین روی شیاپچانگ می رود.

در روزهای گذشته نیز «آرمین هادی پور» در وزن منهای 54 کیلوگرم مردان به مدال برنز رسیده بود.

در پایان این مسابقات به نفر اول 120 امتیاز، نفر دوم 72 امتیاز و نفرات سوم 43.20 امتیاز در راستای کسب سهمیه المپیک 2020 تعلق می‌گیرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار