• کد خبر:۹۷۱۸۱
اولویتم حفظ سهمیه تیم در ساوه است؛

پرویزی : به هیچ عنوان دوست ندارم در اراک تیمداری کنم

مالک باشگاه خوشه طلایی ساوه گفت : اولویت اول ما حفظ سهمیه تیم در شهر ساوه است اما شرایط مهیا نشود تیم را به خارج از استان مرکزی واگذار خواهد کرد چرا که به هیچ عنوان راضی به تیمداری در شهر اراک نیستم.
به گزارش"دی اسپورت"؛ حسین پرویزی در خصوص واگذاری امتیاز باشگاه خوشه طلایی ساوه در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت گفت : من به فرماندار و نماینده مجلس گفته ام تا موعد مقرر (پایان خرداد) اگر انتظارات برآورده شود که در لیگ شرکت خواهیم کرد اما اگر کمبودها برطرف نشود از ما انتظاراتی نداشته باشید البته این عزیزان تمام تلاش خود را به کار برده اند که تا آن موقع ورزشگاه را مهیای میزبانی از حریفان کنند که در غیر اینصورت تصمیم دیگری اتخاذ خواهد شد.

پرویزی افزود : با توجه به اینکه تحولی در فوتبال ساوه ایجاد شده است یک تعهد اخلاقی و احساس دِین به ساوه و مردم این شهر داریم تا مسئولان نگاه ویژه ای به ورزش این شهر داشته باشند اما مسئولان ساوه در سال های اخیر کوتاهی هایی را در زمینه حمایت از ورزش ساوه انجام داده اند و بارها نیز به این موضوع که ورزش ساوه مظلوم واقع شده است اشاره کرده ام چرا که نزدیک به ۴۰ سال است که ورزشگاه شهیدچمران ساوه به همان شکل بوده و تغییری را در ساختار آن ایجاد نکرده اند.

مالک باشگاه خوشه طلایی ساوه تصریح کرد : ساوه مهد فوتسال است و می تواند با استعدادها و پتانسیل هایی که در این شهر وجود دارد تبدیل به قطب فوتبال نیز شود چرا که تیم خوشه طلایی ساوه در فصل گذشته در قیاس با تیم اول جدول گروه دوم ۱۰ امتیاز و با تیم دوم جدول گروه خودی ۸ امتیاز اختلاف داشت اما بسیاری از افراد و دوستان ما را آماج حملات و تهمت های ناروا خود قرار دادند در صورتیکه هیچ یک از تهمت هایی که به ما زده شد صحت نداشت.

پرویزی ادامه داد : شخصی هستم که به حق الناس مقید بوده و آن را بجا می آورم و در مسابقات تیم نیم ساعت مانده به آغاز بازی با بازیکنانم در مورد مسائل اخلاقی صحبت می کنم صعود مقتدرانه ما خواست خدا بود.

وی اضافه کرد : چوب خدا هیچ وقت صدا ندارد و اگر نگاهی به نتایج رقبای ما داشته باشید زمانی که همین رقبا شروع به جوسازی و ایجاد تشنج کردند شکست هایی را متحمل شدند که آنها را از گردانه رقابت با ما و کورس صعود خارج کرد.

ایشان بیان داشت : نگاه و حمایت مسئولان به ورزش ساوه فقط به خاطر جوانان خواهد بود و سوال من این است که چرا شهری که در ۵۰ کیلومتری پایتخت واقع شده و با پتانسیل زیاد صنعتی که دارد نباید استادیوم شکیل و در خور و شان مردم آن شهر داشته باشد؟

پرویزی گفت : به مسئولان گفته ام اگر کمبودها برطرف نشود و با مشکل برخورد کنیم باید جواب مردم را خودتان بدهید چرا که به هیچ عنوان راضی نیستم در شهر اراک تیمداری کنم و اگر امکانات مهیا نشود مجبور هستم تیم را به استان دیگر واگذار کنم.

مالک باشگاه خوشه طلایی ساوه با بیان اینکه اولویت اولشان حفظ سهمیه تیم در ساوه است گفت : از شهرهای مختلفی چون تهران ، کرمان و ... خواهان امتیاز تیم هستند اما اولویت اول ما حفظ سهمیه تیم در شهر ساوه است چرا که فوتبال در ساوه به تازگی جا افتاده و در فینال لیگ دو نیز حدود ۴ الی ۵ هزار هوادار در استادیوم حاضر شدند که این نشان می دهد ساوه پتانسیل پیشرفت را دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار