• کد خبر:۹۷۱۸۳
هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که کسر شش امتیاز باعث سقوط آنها به لیگ دسته اول شده است. 
به گزارش"دی اسپورت"؛ محمد شریفی در مورد سقوط استقلال خوزستان به لیگ دسته اول گفت: ما امسال واقعاً تیم خوبی داشتیم. استقلال خوزستان از بازیکنانی شکل گرفته بود که توان فنی بالایی داشتند. متأسفانه کسر شش امتیاز همه چیز را به‌هم ریخت و همین موضوع باعث سقوط استقلال خوزستان شد. اگر این اتفاق رخ نمی‌داد شک نکنید که تیم ما با این پتانسیل فنی در رده‌های میانی جدول قرار می‌گرفت. ما دوست داشتیم تیم را در لیگ برتر نگه داریم، ولی بعد از کسر شش امتیاز، شرایط‌مان خیلی سخت شد.

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به عملکردش در فصل گذشته خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم عملکردم خوب بود. من 25 بازی به عنوان بازیکن فیکس برای استقلال خوزستان انجام دادم و در دو بازی هم محروم و مصدوم بودم. لیگ امسال باعث شد تا تجربیاتم بیشتر شود و مطمئناً این موضوع می‌تواند در آینده به سود من تمام شود.

وی در پاسخ به این پرسش که برای فصل بعد چه تصمیمی خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: من چند پیشنهاد خوب دارم و باید یک تصمیم خوب برای فصل آینده بگیرم. باید صحبت کنیم تا ببینیم شرایط چطور خواهد شد. هدفم این است که لژیونر شوم یا اینکه در یک تیم تهرانی بازی کنم. چند پیشنهاد هم دارم و باید بهترین تصمیم را بگیرم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار