• کد خبر:۹۷۱۸۵
بازیکنان کم کاری نمی کردند صعود می کردیم؛

پاشازاده : براى انتخاب تيم عجله اى ندارم

سرمربی فصل گذشته سرخپوشان پاکدشت از تمایل مالک این باشگاه برای ادامه همکاری با وی خبر داد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ مهدی پاشازاده در خصوص وضعیت قراردادش با تیم سرخپوشان پاکدشت در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : قرارداد من با تیم سرخپوشان پاکدشت تا پایان فصل بود که با اتمام فصل مدت قراردادم نیز پایان یافت.

پاشازاده افزود : با توجه به اینکه قراردادم به پایان رسیده است مالک باشگاه صحبت های اولیه را برای تمدید قرارداد انجام داده و به من اعلام کرده است که تنها گزینه ما شما هستید اما من نیز یک خواسته هایی را مدنظر داشتم که این شروط را برای ایشان انتقال دادم.

سرمربی فصل گذشته سرخپوشان پاکدشت اضافه کرد : یکی از شرط های اصلی من برای ادامه همکاری تسویه کامل با بازیکنان فصل گذشته و بدهی های موجود باشگاه است که بتوانیم تیمی قدرتمند را برای کسب مقام قهرمانی آماده کنیم و فصل جدید را بدون دغدغه شروع کنیم.

وی ادامه داد : اگر فصل گذشته برنامه های مدنظر ما را تعدادی از بازیکنانی که در تیم کم کاری کردند انجام می دادند قطعا یکی از تیم های صعود کننده به لیگ برتر بودیم.

پاشازاده در خصوص شایعه حضورش در تیم آلومینیوم اراک گفت : هنوز چیزی مشخص نیست چند پیشنهاد لیگ یکی دارم و حتی یکی از تیم های لیگ برتری نیز با من صحبت های اولیه را انجام داده است اما عجله ای برای انتخاب تیم ندارم و تصمیم بر این دارم که بهترین انتخابم را داشته باشم و دوست ندارم در تیمی مشغول شوم که نتوانم تفکراتم را در آن تیم پیاده کنم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به صعود با ۵ تیم لیگ دویی به لیگ یک و کارنامه موفق تان برنامه و هدف گذاری شما در فصل آینده چه خواهد بود گفت : قطعا در هر تیمی که کار کرده ام به چیزی غیر از صعود و قهرمانی فکر نمی کنم و حتی اگر با ضعیف ترین تیم ها نیز کار کنم در هر بازی برای کسب پیروزی و بهترین نتایج تلاش خواهم کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار