• کد خبر:۹۷۲۶۳
  • تعداد نظرات: ۱نظر
از 3 باشگاه صعود کرده به لیگ دسته اول 2 باشگاه هنوز ورزشگاه استاندارد برای میزبانی ندارند.
به گزارش «دی اسپورت»؛ 3 تیم خوشه‌طلایی ساوه، آرمان گهر سیرجان و نیروی زمینی در این فصل به لیگ دسته اول صعود کرده‌اند از بین این سه تیم آرمان گهر فقط ورزشگاه استاندارد دارد که باید یکی از 2 ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان و ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر را برای میزبانی به سازمان لیگ معرفی کند. 

این در حالی است که خوشه طلایی ساوه ورزشگاه شهید چمران را دارد که بعد از بازدید مسئولان سازمان لیگ مشخص شد این ورزشگاه ایرادهای اساسی دارد و اگر این ایرادها تا شروع مسابقات (14 مرداد) برطرف نشود تیم خوشه طلایی ساوه مجبور است در ورزشگاهی دیگر مثل ورزشگاه امام خمینی اراک از حریفان میزبانی کند. تیم نیروی زمینی نیز هنوز ورزشگاهی را برای میزبانی در لیگ دسته اول به سازمان لیگ معرفی نکرده، این در حالی است که مسئولان سازمان لیگ اعلام کرده‌اند ورزشگاه اختصاصی نیروی زمینی واقع در پادگان جی به هیچ عنوان شرایط برگزاری مسابقات لیگ دسته اول را ندارد و نیروی زمینی باید یک ورزشگاه دیگر برای میزبانی در لیگ یک انتخاب و معرفی کند.

فریبرز محمودزاده مسئول لیگ دسته اول در گفت‌وگو با فارس این خبر را تأیید کرد.


نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
جلال
France
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
2
0
ازامروز پیمانکار برای بازسازی ومرمت ورزشگاه شهید چمران ساوه کارخودشوآغاز کرده وقطعا خوشه طلایی ساوه درلیگ یک باحمایت ماهواداراش شرکت خواهدکرد عشق است آلومینیوم وخوشه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار