• کد خبر:۹۷۲۷۶
با رفتن جواد نکونام به فولاد خوزستان معادلات نیمکت تیم‌های لیگ برتری جذاب‌تر از قبل شد.

به گزارش «دی اسپورت»؛ شب گذشته (سه‌شنبه) جواد نکونام سرمربی سابق تیم فوتبال نساجی رسما هدایت فولاد خوزستان را برعهده گرفت و جانشین افشین قطبی شد. رفتن نکونام به فولاد در حالی بود که از او به عنوان اصلی‌ترین گزینه سرمربیگری تراکتورسازی نامبرده می‌شد.

با رفتن کاپیتان سابق تیم ملی به فولاد معادلات نیمکت تیم‌های لیگ برتری از قبل هم پیچیده‌تر و حتی جذاب‌تر شد. در این میان شنیده می‌شود امیر قلعه‌نویی که شایعات زیادی این روزها در خصوصش به گوش می‌رسد، به شدت به نیمکت استقلال نزدیک شده و در یک‌قدمی عقد قرارداد با این باشگاه قرار دارد. این در شرایطی است که ۳ نفر از اعضای هئیت مدیره باشگاه استقلال هم خواهان حضور قلعه‌نویی در این تیم هستند.


منبع: خبرگزاری میزان

با جدایی احتمالی ژنرال از سپاهان شنیده می‌شود مسئولان این باشگاه به سراغ افشین قطبی برای هدایت طلایی‌پوشان اصفهانی می‌روند. تیم فوتبال سپاهان فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و این می‌تواند چالشی جدید برای قطبی باشد تا سرمربیگری این تیم را قبول و شانسش را امتحان کند.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید در نهایت چه اتفاقاتی روی نیمکت تیم‌های لیگ برتری برای فصل آینده رخ می‌دهد. در این میان نباید از کنار بحث انتخاب سرمربی جدید تیم تراکتورسازی هم راحت عبور کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار