• کد خبر:۹۷۲۸۱
اختصاصی دی اسپورت از هفته هفدهم لیگ برتر بانوان کشور
  • ۱۱:۲۸
  • ۰۱/خرداد/۱۳۹۸

دربی حساس اصفهان در شب بی دردسر کرمانی ها

هفته هفدهم لیگ برتر بانوان کشور پنجشنبه شب با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری خواهد شد.

دربی حساس اصفهان در شب بی دردسر کرمانی ها


به " گزارش دی اسپورت " ، هفته هفدهم لیگ برتر بانوان کشور از فردا شب ( پنجشنبه ) ساعت 20:30 با برگزاری شش دیدار در شهرهای اصفهان ، مازندران ، انزلی ، سیرجان ، تهران و شیراز پیگیری خواهد شد.

سپاهان – ذوب آهن : نبرد شش امتیازی در سکوی سوم

در حساسترین دیدار این هفته و از ساعت در مجموعه باغ فردوس دو تیم سپاهان و ذوب آهن اصفهان در حالی به مصاف هم می روند که هر دو ناکام در مقابل حریفان کرمانی خود پا به این رقابت می گذارند.

سپاهان که در بم با نتیجه 3 بر 1 تن به شکست داد برای حفظ جایگاه سومی خود و امیدوار به جایگاه دوم در بازیهای آینده ، در این دیدار چاره ای جز برد نخواهد داشت .

اما شاگردان بیان محمودی در تیم سبز پوش ذوب آهن در دیدار جنجالی هفته در خانه مقابل شهرداری سیرجان تن به شکست دو بر صفر داد تا این دیدار با سه بازیکن محروم خود به مصاف همشهری خود برود که در صورت کسب برد به رده سوم جدول صعود خواهد کرد.

در جدول رده بندی سپاهان 34 امتیازی در جایگاه دوم قرار دارد و ذوبی ها با یک امتیاز اختلاف به شدت بدنبال گرفتن همشهری خود در جدول می باشد.

آذرخش تهران – شهرداری بم : شب بی دردسر بمی ها در پایتخت

انتظار میرفت آذرخش با تغییر مربی و جذب اسپانسر وضعیت مناسبی پیدا کنند ولی نتایج اخیر نشان داد که مشکلات این تیم همچنان برقرار است و این تیم را باید یکی از مدعیان سقوط نامید .

شاگردان غیاثوند در هفته ای که گذشت با 7 گل مغلوب همیاری شدند تا این هفته در دیداری سخت به مصاف شهرداری بم ، صدرنشین رقابت ها بروند و بمی ها در این دیدار بدنبال یک برد پر گل خواهند بود تا فاصله امتیازات خود را افزایش و زهرا قنبری نیز با گلزنی در این دیدار از دیگر مدعیان خانم گلی فاصله چشمگیری داشته باشد.

ملوان بندر انزلی – همیاری ارومیه : دوات گر بدنبال دبل در مصاف با گلادیاتورها

ملوان در هفته ای که گذشت مقابل راهیاب ملل مدعی دست به کار بزرگی زد و موفق شد دو گل خورده خود را در دقایق پایانی جبران کند تا در دیدار فردا شب مقابل همیاری با انگیزه بدنبال جبران باشد و سه امتیاز خانگی خود را جلوی چشم هواداران خود جشن بگیرد.

الناز دوات گر نیز در اولین تجربه سرمربیگری خود در همیاری موفق شد جشنواره گل به راه اندازد و با هفت گل آذرخش را درهم بکوبد تا با روحیه ای مضاعف به مصاف ملوان در انزلی برود . گرچه کاری سخت خواهد بود ولی آنها خیلی امیدوارند این تیم خوب شمالی را در خانه اش متوقف کنند.

شهرداری سیرجان – پارس جنوبی بوشهر : سه امتیاز راحت در انتظار سیرجانی ها

شهرداری سیرجان پس از اتفاقات دیدار هفته گذشته خود مقابل ذوب آهن با حکم کمیته انضباطی ندا رضا پور و سارا ظهرابی نیا را در مقابل نماینده بوشهر نخواهد داشت گرچه شیرین ترین خبر برای شهرداری چی ها لغو محرومیت تعلیقی مریم جهانجاتی سرمربی این تیم باشد که می تواند در دیدار فردا شب روی نیمکت تیمش بنشیند.

اما سیرجانی ها در این دیدار کار راحتی مقابل بوشهری های خواهند داشت که در هفته شانزدهم بدترین نتیجه ممکن را در خانه مقابل قعرنشین جدول گرفتن تا بایک گل مغلوب لران زاگرس شیراز شوند.

در دو دیدار باقیمانده از هفته هفدهم در ورزشگاه وطنی قائمشهر تیم فوتبال سپیدار برای فرار از منطقه خطر نیاز مبرم به سه امتیاز مقابل راهیاب ملل مریوان خواهد داشت که در آنسوی میدان شاگردان شرمین رحمتی با برد بیش از چهار گل می توانند خود را به رتبه چهارم جدول برسانند و امیدوار باشند در دربی اصفهان سپاهان پیروز میدان شود.

در ورزشگاه پارس شیراز نیز تیم یکدست پالایش گاز ایلام مهمان لران زاگرس فارس با انگیزه خواهد بود که در هفته قبل اولین برد خود را در بوشهر کسب کرد و شاگردان پاکدل بدنبال دبل در ورزشگاه خانگی خواهند بود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار