• کد خبر:۹۷۳۱۴
گاتزتا دلا اسپورت مدعی شد حضور مائوریتسیو پوچتینو برای فصل بعد روی نیمکت یوونتوس قطعی است.
به گزارش «دی اسپورت»؛ بعد از جدایی مکس آلگری نام های زیادی در روزهای اخیر برای هدایت باشگاه یوونتوس مطرح شده که یکی از مهم ترین آنها مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جوان و موفق تاتنهام است که تیمش حدود 10 روز دیگر باید در فینال لیگ قهرمانان به مصاف لیورپول برود.
پاسخ مثبت سرمربی آرژانتینی به یوونتوس

ایندیپندنت مدعی شد مائوریتسیو پوچتینو گزینه اول مدیران یوونتوس برای هدایت این تیم است و به نظر می رسد تماس فابیو پاراتیچی با دو واسطه باشگاه تاتنهام در مورد این سرمربی نتایج خوبی داشته و پاسخ پوچتینو به پیشنهاد بیانکونری مثبت بوده است.

در صورت توافق احتمالا مائوریتسیو پوچتینو با قراردادی چهار ساله هدایت یوونتوس را بر عهده خواهد گرفت و بعد از فینال لیگ قهرمانان عقد قرارداد رسمی خواهد شد؛ یوونتوس دو دهه است در حسرت فتح لیگ قهرمانان بوده و امیدوار است با عملکرد درخشان پوچتینو بتواند به این رویا جامه عمل پوشاند.

گرچه مطبوعات اسپانیایی ادعا می کنند فابیو پاراتیچی علاقمند به انتقال پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی بوده و حتی در روزهای اخیر با وی در شهر میلان هم دیدار کرده است، اما به نظر می رسد شانس پوچتینو از دیگر گزینه های برای هدایت یوونتوس بیشتر باشد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد وی فصل بعد در تورین روی نیمکت بیانکونری خواهد نشست.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار