• کد خبر:۹۷۳۹۵
خبر کوتاه بود؛ سرخیو راموس از حضور در رئال خسته شده و به فکر جدایی است. او این مساله را به اطلاع باشگاه هم رسانده است.

به گزارش «دی اسپورت»؛ خبر کوتاه بود؛ سرخیو راموس از حضور در رئال خسته شده و به فکر جدایی است. او این مساله را به اطلاع باشگاه هم رسانده است.

4 سال پیش بود که سرخیو راموس بر سر تمدید قرارداد، با سران رئال اختلافات عمیقی پیدا کرد و تا آستانه پیوستن به منچستریونایتد هم پیش رفت؛ اما در نهایت با افزایش دستمزد او به سالانه 10 میلیون یورو موافقت شد و کاپیتان ترجیح داد قید جدایی را بزند.

به نظر می رسد که او پس از 4 سال، یک بار دیگر شرایط جدایی از رئال را تحت بررسی دارد.

شب گذشته "خوانفه سانز"، خبرنگار ال چیرینگیتو ادعای عجیبی را در مورد راموس مطرح کرد. اینکه او از حضور در رئال به دلایلی خسته شده و به جدایی فکر می کند. برخی نظرات و ژست ها در درون باشگاه باعث شده اند تا کاپیتان از ادامه حضور در رئال دلزده شود و یک بار دیگر جدایی را در برنامه هایش قرار دهد.

طبق این ادعا، راموس جاه طلبی و میل به کسب جام های بیشتر را از دست نداده اما معتقد است که در یک باشگاه دیگر، شرایط برای وی بهتر از رئال خواهد بود.

باورنکردنی، راموس در اندیشه جدایی از رئال!

مشخص نیست که دلخوری راموس از سران باشگاه است یا از تعدادی از هم تیمی هایش؛ اما او در رئال به یک بن بست ذهنی رسیده و این نمی تواند خبر خوبی برای هواداران باشد.

انتشار این خبر اما فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال را شگفت زده نکرد؛ چرا که طبق ادعای مارکا، او دو هفته پیش از این موضوع مطلع شده بود. این دو 15 روز پیش در خانه کاپیتان رئال و در حضور پدر و برادر(ایجنت) راموس با یکدیگر جلسه ای داشتند؛ جلسه ای که در نهایت بی نتیجه ماند ولی رئیس رئال از تردیدهای راموس برای ادامه حضورش در باشگاه مطلع شد.

دو طرف در روزهای اخیر نیز گفت و گو ها را ادامه داده اند و اکنون باید دید که راموس از رئال جدا می شود یا اینکه فوتبالش را در مادرید به اتمام خواهد رساند. قرارداد او تا سال 2021 اعتبار دارد و بند فسخش نیز 800 میلیون یورو است. گفته می شود او از چین، یوونتوس و چند تیم انگلیسی پیشنهادات خوبی دریافت کرده است.

راموس هفته های پایانی فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد ولی می تواند اسپانیا را در مقدماتی یورو 2020 همراهی کند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار