• کد خبر:۹۷۴۵۸
عمار رمضان نژاد مربی فوتبال ایران نسبت به اظهارات مجید مکی زاده رئیس سازمان فوتبال باشگاه مس کرمان واکنش نشان داد
به گزارش"دی اسپورت"؛ روز گذشته مجید مکی زاده، رئیس سازمان فوتبال مس کرمان طی مصاحبه ای اعلام کرد نادر دست نشان سعی داشت یک شاطر نانوایی را به عنوان کمک خود وارد باشگاه مس کند که به همین دلیل با عمار رمضان نژاد، کمک نادر دست نشان که در دوران نوجوانی در نانوایی پدرش کار می کرد تماس گرفتیم تا نظر وی در مورد اتهامات مکی زاده را جویا شویم.

عمار رمضان نژاد در مورد صحبت های مجید مکی زاده به خبرنگار دی اسپورت گفت: بله من در سن ١٤سالگي به دلیل اینکه بتوانم هزینه رفتن به تمرینات پاس تهران را تامین کنم در نانوايي پدرم كار مي کردم. البته اينكار پدرم براي اين بود تا من را مرد بار بياورد، نه دزد. ضمن اینکه كار كردن عار نبوده و نيست. مگر بیرانوند، گلر اول تيم ملي زمانی در پيتزا فروشي كار نمي كرد؟ یا شجاع خليل زاده و محمد عباس زاده در شاليزار كار نمي كردند؟ مگر مهدي كياني، كاپيتان تراكتور و سپاهان در مزرعه زراعت نمی كرد؟ مگر پيامبران ما چوپاني و شباني نمی كردند؟ 

وی ادامه داد : بله من در نانوایی پدرم کار کردم تا شدم جوانترين مربي فوتبال كشور، اقاي عزيز، شما براي مردم بگو کسب و کار و شغلت چيست؟ و در كجاي فوتبال قرار داری؟

رمضان نژاد با بیان اینکه يك فصل به احترام استادم سكوت كردم و حرف نزدم، ادامه داد : نمی خواستم وارد این مباحث شوم ولی حالا لازم مي دانم بعد از حرف هاي اين آقا كه هيچ كس نمی داند كارش در این فوتبال چیست، توضیحاتی ارائه دهم.

وی افزود : از شما، آقاي به اصطلاح دلسوز فوتبال كرمان می پرسم، مگر نمي گویید که آقای دست نشان فقط زليكاني و پرتو را به شما معرفي كرده است؟ پس مهرداد قنبري ، محمد پورمحمد ، حميد كاظمي را چه كسي به تيم آورد؟ آیا اين بازيكنان كه هركدام براي خودشان صاحب سبك هستند، همان بازيكنانی هستند که می گویید در حد لیگ ۳ و ۲ بوده اند؟

رمضان نژاد اضافه کرد : شما ادعا می کنید که گفته بودید باید از آوردن آدم های منشوري در مس كرمان جلوگيري شود، مگر اسم خودتان در آن ليست ١٠٠ و اندی نفره اعلامی فدراسيون، به عنوان نفر یازدهم نوشته نبود؟ شما می گویید دست نشان با اصرار و اجبار گراييلی، گلر تيم اميد و بزرگسالان را ب تيم اورده، پس شما در انجا چكاره بودين كه جلوی ایشان را نگرفتید؟ سينا دست نشان، پسر اقا نادر كه فوتباليست لايقيست را شما با مديريت به اصطلاح قوي خود به تيم راه ندادید پس چطور نتوانستید در قبال گراییلی چنین کاری کنید؟

مربی سابق خونه به خونه با بیان اینکه به مردم كرمان جواب بدهيد، افزود : می گویید به آقای دست نشان طی جلساتی می گفتید که چکار کند یا نکند، در كدام جلسه؟ ايا شما از لحاظ فني سر رشته ای دارید؟ اگر دست نشان به قول شما مشكل داشت، چرا در همان زمان سكوت كردين، تا آنجايي كه به یاد دارم و دیدم که در بازي با بادران آقای دست نشان به دلیل کارهای ناشایستی که انجام می دادید شما را از رختکن بیرون کرده بود.

 رمضان نژاد ادامه داد : چرا اینقدر دو پهلو و با تناقض صحبت می کنید. نگذار بيشتر از اين حرفهايي بزنم كه جشن هاي شبانه ات در باغ جاده ماهان رو شود؟ نگذار از پولهاي دلالي رد و بدل شده چند بازيكني که اوردي بگويم، نگذار از دلسوزي دروغيت بگوييم كه خودت را غمخوار تيم ميدانستي اما به بازيكنان تيمت ميگفتی در لیست فلان تيم ليگ برتری حضور داری و از مس جدا شو.

وی در پایان گفت : آيا تو دلسوز مردم کرمان بودي؟ با قدرت ميگويم نانوازاده ای هستم كه پدرم با شرافت و دادن نان حلال به سفره مردم به ما لقمه حلال داد، اما شما نحوه تهیه لقمه هايت را براي مردم روشن كن.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار