• کد خبر:۹۷۴۶۵
کمیته انضباطی باشگاه مس بازیکنش را نقره داغ کرد؛
  • ۱۱:۱۶
  • ۰۵/خرداد/۱۳۹۸

سجاد حیدری به پرداخت ۲۴۰ میلیون جریمه نقدی محکوم شد!

کمیته انضباطی باشگاه مس کرمان در پی تخلفات و غیبت های پی در پی سجاد حیدری بازیکن فصل قبل تیم فوتبال مس کرمان تشکیل جلسه داد و رای خود را صادر نمود.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از سایت رسمی باشگاه مس کرمان؛ در این رای که با جریمه سنگین مالی این بازیکن همراه بوده است آمده:

جلسه کمیته انضباطی باشگاه صنعت مس کرمان با حضور اعضا تشکیل و به پرونده آقای سجاد حیدری بازیکن این باشگاه رسیدگی شد.

حسب گزارش های متعدد سرپرست تیم فوتبال مس کرمان وخصوصا گزارش اخیر ایشان، بازیکن نامبرده شده در 121 جلسه تمرینی و 15 بازی این تیم غیبت داشته است و سبب بروز خسارت جبران ناپذیر به باشگاه صنعت مس کرمان شده است.

تاکنون دو بار گزارش غیبت این بازیکن در تمرینات و مسابقات به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال شده است.   

پس از بررسی موضوع و مشورت اعضا با استعانت از خداوند متعال تصمیم کمیته انضباطی باشگاه صنعت مس کرمان به شرح ذیل اعلام می گردد.

با توجه به اینکه آقای سجاد حیدری حسب گزارش سرپرست تیم فوتبال صنعت مس کرمان، پزشک و مربیان تیم در 121 جلسه تمرینی و 15 بازی رسمی این تیم به صورت غیر موجه غیبت داشته است؛لذا با استناد به بند اول ماده 7 قرارداد فی مابین بازیکن و باشگاه، ایشان به کسر مبلغ 2/400/000/000 ریال از قرارداد خود محکوم و درصورت دریافت مبالغ قرارداد به استرداد این مبلغ در حق باشگاه صنعت مس کرمان ملزم می باشد.

رای صادره طی مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ به بازیکن از طریق سرپرست تیم قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف باشگاه خواهدبود.

گفتنی است ریاست کمیته انضباطی باشگاه مس برعهده آقای نیک اندیش از قضات خوش نام دادگاه های کرمان و داور پیشکسوت فوتبال کرمان می باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار