• کد خبر:۹۷۵۷۳
تبریزی‌ها برای لیگ نوزدهم به دنبال بازگشت امیر قلعه‌نویی به این تیم هستند.


به گزارش «دی اسپورت»؛ باشگاه تراکتورسازی تبریزی که لیگ هجدهم را با جان توشاک ولزی آغاز کرد و با جرج لیکنز بلژیکی به پایان رساند، نتوانست نتایج قابل قبولی بگیرد و برای لیگ نوزدهم به دنبال انتخاب سرمربی جدید است. در روزهای گذشته صحبت‌های زیادی در مورد گزینه‌های مد نظر این باشگاه شنیده شده است.

شناخته شده‌ترین فردی که پیشنهاد تراکتورسازی را دریافت کرده، امیر قلعه‌نویی پرافتخارترین سرمربی تاریخ لیگ برتر است. او که پیش از این در دو دوره هدایت سرخپوشان تبریزی را بر عهده داشته و توانسته همراه با این تیم نایب قهرمان لیگ برتر هم شود حالا پیشنهاد مسوولان باشگاه تراکتورسازی را روی میز خود می‌بیند.

قلعه‌نویی که این فصل توانست نتایج قابل قبولی با سپاهان بگیرد و نایب قهرمان لیگ برتر شد و همراه با این تیم به نیمه نهایی جام حذفی هم رسیده است، برای فصل بعد در دوراهی تبریز-اصفهان قرار دارد. قلعه‌نویی رابطه‌ی خوبی با زنوزی مالک تراکتورسازی دارد و احتمال اینکه او را فصل آینده در تبریز ببینیم، زیاد است.

به نظر می‌رسد قلعه‌نویی پس از پایان کار سپاهان در جام حذفی تصمیم خود را خواهد گرفت. احتمالا با بازگشت قلعه‌نویی به تبریز بازیکنانی مانند مهدی کیانی و محمد ایران‌پوریان هم در مسیر بازگشت به تراکتورسازی قرار می‌گیرند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار