• کد خبر:۹۷۶۴۳
  • تعداد نظرات: ۲نظر
خداحافظی پرشورهای رامشیر از لیگ دسته دوم؛

قصه پرغصه این روزهای فوتبال خوزستان / سقوط و فروش در یک ماه!

تیم فوتبال استقلال رامشیر امتیاز لیگ دویی خود را واگذار کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ پس از تیمداری سه ساله استقلال رامشیر در لیگ استان ، لیگ سه و نهایتا لیگ دو کشوری ، رامشیری ها پیش از شروع فصل جدید وداع تلخی را با رقابت های لیگ دو تجربه کردند. استقلال رامشیر که در چند سال اخیر به صورت شخصی و تحت مالکیت مهدی نوذری اداره می شد و هزینه های زیادی را برای ایجاد شور و نشاط مردم رامشیر انجام داده بود اما در این چند سال با بی مهری و عدم حمایت مسئولان استانی مواجه شد و این بی تفاوتی ها سبب شد تا مالک باشگاه رامشیری که خود نیز شخصی فوتبالی و ورزش دوست است از تیمداری دلسرد شود و تصمیم بر فروش امتیاز این باشگاه مردمی بگیرد.

نوذری در مدت فعالیت اش در ورزش رامشیر استادیوم تختی این شهر را با هزینه های شخصی خود از وضعیت اسفناک اش نجات داد و با بازسازی آن خدمت بزرگی به ورزش شهر رامشیر کرد و پس از بازسازی، این ورزشگاه را در اختیار اداره ورزش و جوانان استان خوزستان که مالک اصلی آن محسوب می شود قرار داد.

او پس از چند سال هزینه هایی را که برای استادیوم تختی کرده بود از این اداره مطالبه کرد اما به جایی نرسید! تا ترجیح دهد با فروش امتیاز باشگاه استقلال بدهی های انباشته شده این باشگاه را که از قدیم الایام باقی مانده بود تسویه کند.

نوذری که با مشتریان زیادی برای خرید امتیاز باشگاه اش رو به رو شده بود ترجیح داد این امتیاز را به استان یزد استانی که سال هاست از فوتبال دور بوده واگذار کند تا علاوه بر خدمت به شهرش خدمت بزرگی به مردم و جوانان یزد کرده باشد.

با فروش امتیاز باشگاه استقلال رامشیر ، سقوط استقلال اهواز به لیگ سه و استقلال خوزستان به لیگ یک فوتبال خوزستان روزهای تلخ و کابوس واری را در یک ماه گذشته تجربه کرد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
غلامحسین حیدری
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
0
0
جهت اطلاع نگارنده ی محترم اصالت استقلال رامشیربیش از۵۰سال است نه سه سال...مورددوم حاج مهدی نوذری شرافت مندانه ب فوتبال رامشیرسالهاخدمت کرد.امااستاندار.افشین حیدری .نماینده ونالایقان دیگرهیچ مساعدتی ب وی نشد..گناه پنج هزارتماشاگرورزشگاه تختی رامشیرب گردن مدیران خائن ونالایق..آه این جوونها شمارومیگیرد..بی عرضه ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
0
0
غصه ندارد 500 تیم از خوزستان در دسته برتر و1و2.3 حضور دارند مگر کم است شما دنبال چی هستید مگه چه خبر است هر چی تیم از خورستان راه افتادند امدند در لیگهای فوتبال ایران بقیه هم سماق بمکند .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها