• کد خبر:۹۷۶۵۲
اختصاصی دی اسپورت
  • ۰۰:۱۸
  • ۱۱/خرداد/۱۳۹۸

برتری مدعیان مقابل میزبانان + جدول

هفته هجدهم لیگ برتر بانوان کشور دقایقی پیش با برگزاری 5 دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد.
برتری مدعیان مقابل میزبانان + جدول


به " گزارش دی اسپورت " ، با عدم حضور ملوان در بم دیدارهای هفته هجدهم با برگزاری 5 دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد که در حساسترین دیدارها تیمهای مدعی مقابل میزبانان خود به برتری دست یافتند.

تیم فوتبال شهرداری سیرجان رده دومی در ایلام موفق شد میزبان خود پالایش گاز را با نتیجه 2 بر1 شکست دهد که در این دیدار افسانه چترنور و فهیمه ارزانی برای سیرجانی ها و تک گل میزبان را نیز سمیه فیضی به ثمر رساند.

در بوشهر تیم فوتبال سپاهان در حالی به برتری پر گل 8 بر 2 مقابل پارس جنوبی دست یافت که در نیمه اول 2 بر1 بازنده به رختکن رفت ولی در نیمه دوم موفق شد با هنرنمایی هاجر دباغی در پایان به برتری پر گل دست پیدا کند که در این دیدار دباغی 6 بار ، مرضیه نیکخواه و مریم رهیده گلهای زرد پوشان را به ثمر رساندند و دو گل بوشهری ها توسط مبینا اعتمادی به ثمر رسید.

در اصفهان نیز ذوب آهن حریف ته جدولی خود را 8 تایی کرد که در این دیدار کاپیتان صفورا جعفری 3 بار ، فروغ موری و پروین فرهادی هر کدام دو بار و گلنوش خسروی یک گل موفق شدند در مقابل تک گل تیم حریف به برتری پر گل 8 بر 1 دست پیدا کنند.

در ارومیه و در ادامه روند خوب راهیاب ملل مریوان این بار این تیم موفق شد با نتیجه 4 بر 2 میزبان خود همیاری را شکست دهد که در این دیدار فاطمه قاسمی و زهرا حاتم نژاد هر کدام دو گل برای مریوانی ها به ثمر رساندند و دو گل همیاری نیز توسط فاطمه شبان و آیسان علیخانی به ثمر رسید.

و در ورزشگاه پارس شهر شیراز شاگردان نگین پاکدل هت تریک کردند و سومین برد متوالی خود را کسب کردند و موفق شدند با نتیجه 2 بر 1 سپیدار مازندران را شکست دهند که در این دیدار فاطمه صفا راستگو و مریم قدرت برای لران زاگرس فارس و زینب اسماعیلی نیز تک گل تیم مهمان را به ثمر رسانید.

برتری مدعیان مقابل میزبانان + جدول
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار