• کد خبر:۹۷۷۴۹
سیرجانی ها رسانه ای کردند بازیکن تکذیب کرد!
  • ۱۸:۲۸
  • ۱۴/خرداد/۱۳۹۸

شاکری : پیوستنم به گل‌گهر صحت ندارد/اولویتم ماندن در مشهد است

مهاجم تیم پدیده شهر خودرو گفت: اینکه می‌گویند به گل‌گهر سیرجان پیوسته‌ام صحت ندارد و اولویت من ماندن در پدیده شهرخودرو است.
به گزارش"دی اسپورت"؛ یونس شاکری درخصوص خبر پیوستنش به تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: چنین خبری صحت ندارد و من نمی‌دانم که این خبر چطور منتشر شده است. من به همراه پدیده شهر خودرو و با هدایت یحیی گل محمدی عملکرد خوبی داشتم وتوانستیم نتایج خوبی هم بگیریم و خوشبختانه یک اتفاق تاریخی را برای شهر مشهد رقم زدیم اما نمی‌دانم که این اخبار چطور منتشر می‌شود. 

وی ادامه داد: در فصلی که گذشت عملکرد خیلی خوبی داشتم و خوشبختانه علاوه بر گل‌های موثری که برای تیمم زدم باید بگویم که فصل بی‌حاشیه‌ای را سپری کردم و از شرایطی که در تیم دارم راضی هستم. 

شاکری درخصوص اینکه برنامه‌اش برای آینده چیست، گفت: فعلا که لیگ تعطیل شده و من در تعطیلات هستم اما اولویت من برای فصل آ‌ینده ماندن در پدیده شهر خودرو است؛ هرچند که پیشنهاداتی دارم و در فصل نقل و انتقالات این مسائل طبیعی است اما در حال حاضر منتظر جلسه با مسئولان باشگاه هستم تا وضعیتم مشخص شود اما اینکه می‌گویند به گل‌گهر سیرجان پیوسته‌ام صحت ندارد. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها