• کد خبر:۹۷۷۶۱
به توافقات مشروط رسیدیم؛

آلوستانی : هیچ قراردادی را امضاء نکردم

سرمربی فصل گذشته دارایی گز خبر تمدید قراردادش با این تیم را رد و تصریح کرد که فقط با مدیرعامل این باشگاه به توافقات مشروط رسیده است.
آلوستانی : هیچ قراردادی را امضاء نکردم
به گزارش"دی اسپورت"؛ علیرضا آلوستانی سرمربی فصل گذشته دارایی گز در واکنش به خبر تمدید قرارداد خود با این تیم در گفتگو با دی اسپورت گفت : طی صحبت و مذاکراتی که با مدیرعامل باشگاه داشتم شرایطم را بیان و اعلام کردم در صورتی که شرایط مدنظرم فراهم شود و بازیکنان مدنظر جذب شوند قراردادم‌ را تمدید خواهم کرد و به عبارت بهتر به صورت مشروط به توافق رسیدیم اما هیچ قراردادی را به امضاء نرساندم.

آلوستانی افزود : فردا نیز در محل باشگاه حضور خواهم داشت و برنامه های خود را به هیئت مدیره ارائه خواهم داد و در صورت مهیا شدن شرایط ، پذیرفتن برنامه ارائه شده و دست یافتن به توافقات نهایی قراردادم را به امضاء خواهم رساند و باید بگویم تا بدین لحظه هیچ قرارداد همکاری فی مابین امضاء نشده است.

سرمربی فصل‌ گذشته دارایی گز در خصوص اینکه چرا با وجود عدم تمدید قرارداد زمان شروع تمرینات مشخص شده است گفت : طبق صحبت های اولیه که با آقای ذبیحی داشتیم توافق کردیم تا در صورت تمدید قرارداد تمرینات تیم به صورت رسمی از ۹ تیر آغاز شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار