• کد خبر:۹۷۷۷۰
اختصاصی دی اسپورت از هفته نوزدهم لیگ برتر بانوان کشور
  • ۱۰:۰۹
  • ۱۶/خرداد/۱۳۹۸

اوج حساسیت در مریوان / کار سخت مدعیان

هفته نوزدهم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری شش دیدار در شهرهای محتلف کشورمان برگزار خواهد شد.
اوج حساسیت در مریوان / کار سخت مدعیان

به " گزارش دی اسپورت " ، هفته شانزدهم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری شش دیدار در شهرهای مریوان ، سیرجان ، انزلی ، اصفهان ، مازندران و تهران برگزار خواهد شد که این هفته از حساسیت خاصی برگزار خواهد شد.

در حساترین دیدار این هفته تیم رده پنجمی و اوج گرفته راهیاب ملل مریوان در ورزشگاه زاگرس میزبان صدرنشین شهرداری بم خواهد بود دیداری که از هر حیث برای دو تیم از اهمیت خاصی برخوردار است.

مریوانی ها برای ادامه روند خوب خود نیاز مبرم به این برد خواهند داشت و بمی ها نیز برای مشخص شدن تکلیف قهرمانی خود می خواهند دو بازی آینده را با برد پشت سر بگذارند تا جشن قهرمانی را در خانه برپا کنند.

شهرداری سیرجان تیمی که فاصله هفت امتیازی با صدرنشین پیدا کرده در انتظار توقف تیم هم استانی خود خواهد بود تا در خانه بتواند از سد زاگرس فارس عبور کند که تیم شیرازی این روزها متحول شده و سه برد پیاپی کسب کرده و شاید برای سیرجانی ها دردسر ساز هم شود.

ذوب آهن اصفهان در حالی نبرد سختی در انزلی خواهد داشت که این تیم با بردی پر گل مقابل آذرخش پا به این دیدار می گذارد و ملوان نیز با حل بخشی از مشکلات مالی تیمش با روحیه ای مضاعف در حضور هواداران پر شورش به میدان خواهد رفت .

ملوان در هفته ای که گذشت به دلیل مشکلات شدید مالی از سفر به بم و بازی در مقابل شهرداری این شهر  انصراف داد تا باختی دیگر در کارنامه این تیم به ثبت برسد و در این دیدار به دنبال کسب سه امتیاز خواهد بود .

سپاهان اصفهان رده سومی نیز در خانه به مصاف پالایش گاز ایلام خواهد رفت تا با برد در این دیدار جایگاه خود را حفظ کند و منتظر لغزش دیگر مدعیان باشد تا نیم نگاهی نیز امیدوار کننده به رده دوم جدول داشته باشد.

ایلامی ها که طی هفته های اخیر نتایج خوبی کسب نکردند در این دیدار به دنبال کسب برد خواهند بود گرچه این دیدار در خانه حریف است ولی کسب سه امتیاز برای بازگشت روحیه تیمی آنها مهمترین هدف کادر فنی خواهد بود.

در دو دیدار باقیمانده این هفته نیز در پایتخت دو تیم بحران زده آذرخش تهران و پارس جنوبی بوشهر به مصاف هم خواهند رفت و در مازندران سپیدار یکی از گزینه های سقوط از همیاری پذیرایی خواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار