• کد خبر:۹۷۹۲۳
اختصاصی دی اسپورت از هفته بیستم لیگ برتر بانوان کشور
  • ۱۰:۰۳
  • ۲۳/خرداد/۱۳۹۸

تکلیف قهرمانی در ارومیه مشخص خواهد شد؟ + جدول

هفته بیستم لیگ برتر بانوان کشور فردا ( جمعه ) با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری خواهد شد.
تکلیف قهرمانی در ارومیه مشخص خواهد شد؟ + جدول

به " گزارش دی اسپورت " ، هفته بیستم لیگ برتر بانوان کشور از فردا جمعه با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری خواهد شد که در حساسترین دیدار تیم فوتبال شهرداری بم مدافع عنوان قهرمانی در ارومیه بدنبال ششمین افتخار اولی خود به میدان خواهد رفت.

همیاری آذربایجان غربی – شهرداری بم : جعفری و شاگردانش تکلیف قهرمانی را روشن خواهند کرد ؟

در حساسترین دیدار هفته بیستم و در ورزشگاه خانه جوان شهر ارومیه تیم فوتبال همیاری نماینده استان آذربایجان غربی میزبان تیم صدرنشین شهرداری بم خواهد بود تا تکلیف قهرمانی را مشخص کنند.

دو تیم در حالی به میدان می روند که با بردی روحیه بخش پا به این مسابقه حساس خواهند گذاشت. همیاری در هفته ای که گذشت با نتیجه 3 بر 2 سپیدار را در قائمشهر شکست داد و بمی ها نیز در دیدار بزرگ هفته نوزدهم در مریوان با 4 گل راهیاب ملل را شکست دادند.

شاگردان الناز دواتگر که به تیمی منسجم و پرقدرت تبدیل شده اند در این دیدار سعی دارند تا تکلیف قهرمانی بمی ها را به هفته بعد موکول کنند و حداقل امتیاز را از این تیم پرقدرت بگیرند.

شاگردان مرضیه جعفری که دومین دیدار متوالی خود را بیرون از خانه برگزار می کنند در صدد سه امتیاز شیرین هستند تا در هفته بیست و یکم و در خانه مقابل سپیدار جشن رسمی قهرمانی خود را بگیرند.

شهرداری سرجان – سپیدار مازندران : راحت و بی دردسر همچون سپیدار

شهرداری چی های سیرجانی در دومین بازی متوالی خود در خانه در صدد بردی پر گل خواهند بود تا تکلیف نایب قهرمانی خود را مشخص کنند . این تیم در هفته ای که گذشت با 9 گل تیم اوج گرفته لران زاگرس فارس را گلباران کردند و در این هفته نیز در انتظاری بردی پرگل مقابل سپیدار قعرنشین لیگ خواهند بود .

لران زاگرس فارس – سپاهان اصفهان : شیرازی ها در انتظار شگفتی دوباره

شاگردان پاکدل که روند رو به جلویی داشتند و سه برد متوالی آنها را از خطر سقوط نجات داده بود در سیرجان و در دیداری جنجالی متحمل شکستی سنگین شدند تا نوار پیروزی های این تیم پاره شود.

حال این تیم این هفته و در ورزشگاه پارس به مصاف تیم آماده سپاهان اصفهان خواهد رفت تا شگفتی ساز شود و حداقل امتیاز را از از زردپوشان اصفهانی بگیرد که کاری بسیار سخت در انتظار آنها خواهد بود.

شاگردان سمیه شهبازی که در هفته های اخیری روند خیلی خوبی را پشت سر گذاشتند در این دیدار نیز در اندیشه بردی دیگر خواهند بود تا همچنان روی نوار پیروزی در حرکت باشند.

ذوب آهن اصفهان – راهیاب ملل مریوان : نبرد سبزهای لیگ در فولاد شهر

در دیگر دیدار حساس هفته بیستم دو تیم سبز پوش ذوب آهن اصفهان و راهیاب ملل مریوان از ساعت 18 در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف هم خواهند رفت تا شاهد دیداری جذاب و دیدنی از سوی شاگردان محمودی و رحمتی باشیم.

ذوبی ها در هفته ای که گذشت با تساوی بدون گل در انزلی مقابل ملوان متوقف شدند و راهیاب نیز با 4 گل در خانه مغلوب شهرداری بم صدرنشین شد.

در دو دیدار باقیمانده هفته بیستم لیگ برتر بانوان کشور تیم فوتبال پالایش گاز ایلام در ورزشگاه عدالت میزبان تیم آذرخش تهران خواهد بود تا با بردی پر گل شکست های اخیر خود را به فراموشی بسپارد.

و در آخرین دیدار این هفته و از ساعت 20:30 دو تیم بندری پارس جنوبی بوشهر و ملوان انزلی در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به مصاف هم خواهند رفت تا شاهد نبردی زیبا از دو تیم جنوب و شمال کشورمان باشیم .

تکلیف قهرمانی در ارومیه مشخص خواهد شد؟ + جدول
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار