• کد خبر:۹۷۹۵۸
اختصاصی دی اسپورت از هفته بیستم لیگ برتر بانوان
  • ۲۲:۴۱
  • ۲۴/خرداد/۱۳۹۸

جشن قهرمانی بمی ها در کنار دریاچه ارومیه/ سیرجان باز هم حریفش را 9 تایی کرد+ جدول

هفته بیستم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد.
ججشن قهرمانی بمی ها در کنار دریاچه ارومیه/ سیرجان باز هم حریفش را 9 تایی کرد+ جدول


به " گزارش دی اسپورت " ، هفته بیستم لیگ برتر بانوان کشور دقایقی پیش با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد و تیمهای شهرداری بم ، سیرجان ، راهیاب ملل مریوان ، سپاهان اصفهان ، پالایش گاز ایلام و ملوان بندر انزلی حریفان خود را شکست دادند.

در حساسترین بازی هفته در ارومیه شهرداری بم موفق شد در دیداری پر گل با درخشش زهرا قنبری با هفت گل همیاری را شکست دهد که در این دیدار قنبری پنج بار ، بهناز طاهر خانی و زهرا کوهستانی یکبار دروازه میزبان خود را باز کردند.

در سیرجان شاگردان مریم جهانجاتی باز هم جشنواره گل به راه انداختند و موفق شدند 9 بار دروازه سپیدار قعرنشین را شکست دهند که در این دیدار افسانه چترنور ستاره تیمش بود و 6 بار موفق به گلزنی شد و شبنم بهشت دو بار ، ملیکا متولی یک بار نیز دیگر گلهای شهرداری سیرجان را به ثمر رساندند.

در ورزشگاه پارس شهر شیراز تیم سپاهان موفق شد در ادامه روند نتایج پر گل خود این بار 5 بار دروازه لران زاگرس را باز کند که در این دیدار هاجر دباغی دوبار ، الهام فرهمند  مرضیه نیکخواه و میترا نظری گلهای زردپوشان را به ثمر رساندند.

در دیگر دیدار حساس این هفته و در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان ذوب آهن در خانه مقابل راهیاب ملل مریوان تن به شکست 2 بر 1 داد که در این دیدار فاطمه مخدومی هر دوگل مریوانی ها را به ثمر رساند.

در ایلام بالاخره پالایش گاز پس از چند هفته ناکامی موفق شد طعم برد را بچشد و با 5 گل آذرخش تهران را شکست داد که سمیه فیضی هت تریک کرد که طاهره آزادی و کوثر عنبری دیگر گلهای ایلامی ها را به ثمر رساندند.

در آخرین دیدار این هفته و از ساعت 20 در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر جدال بندر نشینان جنوب و شمال را ملوان بندر انزلی برد که در این دیدار افسانه اقبال در دقیقه 75 تک گل انزلیچی ها را وارد دروازه پارس جنوبی بوشهر کرد.

ججشن قهرمانی بمی ها در کنار دریاچه ارومیه/ سیرجان باز هم حریفش را 9 تایی کرد+ جدول
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار