• کد خبر:۹۷۹۷۴
سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب و فلزات بهار همدان انتخاب شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ حمید شانه ای مربی جوان و بومى استان همدان که به همراه این تیم قهرمان لیگ برتر استان همدان شده و به لیگ دسته سوم صعود کرد و در فصل گذشته نیز به عنوان مربی در تیم لیگ دویی شهرداری همدان حضور داشت به صورت رسمی هدایت تیم فوتبال ذوب فلزات بهار همدان را در لیگ دسته سوم کشور به عهده  گرفت.

گفتنی است تمرینات تیم فوتبال ذوب فلزات از روز یکشنبه ۲۶ خرداد به مدت یک هفته با تست گیری از بازیکنان رده جوانان ،امید،زیر ۲۳ سال آغاز خواهد شد و بعد از آن نیز با حضور نفرات اصلی به صورت رسمی کلید خواهد خورد.

شایان ذکر است تیم فوتبال ذوب فلزات در دو فصل اخیر لیگ سه از تیم های برتر دور اول بوده که تنها با تفاضل گل از صعود جا مانده است.
 
شانه ای سرمربی این تیم هدف اصلی حضور در مرحله اول را صعود از این مرحله و در گام بعدی صعود به لیگ دو دانست و اشاره کرد بدین منظور از تمام ظرفیت بومی استان بهره خواهیم برد و در صورت ضعف در برخی پست ها از خارج از استان بهره خوایم گرفت.

وی در پایان حمایت مسئولین ورزش را عامل مهمی برا موفقیت این تیم دانست و خاطر نشان کرد با تجربه هی که هز سال های قبل به دست آورده ایم به دنبال صعود هستیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار