• کد خبر:۹۷۹۸۰
  • تعداد نظرات: ۱نظر
امتیاز باشگاه خونه به خونه بابل به فروش گذاشته شد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ پس از چند سال تیمداری در رقابت های لیگ دسته دوم و لیگ یک آزادگان که به صورت خصوصی و با هزینه های شخصی اداره می شد مدیران باشگاه خونه به خونه بابل تصمیم بر واگذاری امتیاز تیمشان گرفتند و ترجیح دادند در فصل جدید رقابت های لیگ یک تیمداری نکنند.

با این وجود با رسانه ای شدن بحث واگذاری امتیاز خونه به خونه متقاضیان و گروه های زیادی جهت اسپانسری و حتی خرید امتیاز این تیم ابراز علاقمندی و اقدام کردند و مذاکراتی را با مالک این باشگاه انجام دادند در این بین شنیده می شود مسئولان استانی و سیاسی استان گیلان جهت حضور داماش در فصل جدید رقابت های لیگ یک مذاکراتی را با قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه جهت انتقال این امتیاز انجام داده اند که گفته می شود دو طرف به توافقات نهایی نیز دست یافته اند. موضوعی که مشاور استاندار گیلان در امور جوانان با انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود تلویحا به این موضوع اشاره کرد.

خونه به خونه در دو راهی قزوین - رشت! / داماش لیگ یکی شد؟

از طرفی سعید دقیقی بازیکن سابق فوتبال و عضو شورای شهر قزوین که به تازگی در فدراسیون فوتبال نیز پست مشاور رئیس فدراسیون را گرفته است با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرام خود از مذاکره با مالک یک باشگاه خصوصی که در لیگ یک کشور فعالیت دارد جهت انتقال امتیاز به شهر قزوین خبر داد.

خونه به خونه در دو راهی قزوین - رشت! / داماش لیگ یکی شد؟

با این حال باید دید نتیجه مذاکرات خواهان امتیاز باشگاه خونه به خونه به کجا خواهد انجامید و سرانجام امتیاز این باشگاه بابلی و لیگ یکی به کدام یک از استان های گیلان و قزوین انتقال خواهد یافت.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
damash gilan fc
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
0
0
لیگ ۱لیگ۱ ماداریم میاییم ...
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار