• کد خبر:۹۷۹۹۱
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: شما می توانید من را بکشید و خواهش می کنم این کار را بکنید. من برای این کار آماده هستم، اما حق این بازیکنان را بیشتر در نظر بگیرید، چراکه آنها قهرمان های واقعی ایران هستند.
به گزارش"دی اسپورت"، ایگور کولاکوویچ پس از دیدار تیم های ملی والیبال ایران و لهستان در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این بازی اظهار داشت: می خواهم از همکار بسیار خوبم (هینن) تشکر کنم که بعد از یک جنگ تمام عیار، والیبال زیبایی را دیدیم. به دلیل برخی از تصمیمات داوری کمی عصبی شدم.

وی ادامه داد: با توجه به جو سالن و حضور تماشاگران توانستیم والیبال زیبایی را مقابل قهرمان جهان به نمایش بگذاریم. به نظر من ما مستحق این پیروزی بودم. در ابتدای بازی در دریافت های و توپ های برگشتی خوب عمل نکردیم، اما با آنالیزی که داشتیم توانستیم یک بار دیگر به بازی برگردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازهم برای تیم قهرمان جهان احترام بسیا زیادی قائل هستم و آنها کیفیت بسیا بالایی دارند و از این برد خوشحالیم.

کولاکوویچ درخصوص اینکه استفاده از ترکیب ثابت موجب فرسودگی تیم خواهد شد، خاطرنشان کرد: شما چرا اولین سوال تان رابجای تبریک پیروزی  اینگونه می پرسید که چرا فقط 6 بازیکن بازی کردند؟ ما بردیم، اما شما از ما سوال می کنید چرا با ترکیب ثابت بازی کردیم؟ کریمی، یلی، شریفی و... را هم به بازی فرستادم و 11 بازیکن را در زمین قرار دادم. شما دنبال چه چیزی هستید؟

وی افزود: می خواهم مسائلی را به شما بگویم. به نظر من امشب تماشاگران برنده اصلی این رقابت بودند. من فکر می کنم آنها از پیروزی ایران لذت بردند. به نظر من شما می توانستید سوالات زیادی درمورد نحوه مربیگری من و برد امشب از من سوال کنید. من 7 بازی را بردم و امیدوار هستیم که به فینال برسیم. شما باید خیلی به این بازیکنان افتخار کنید.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: نحوه تمرینات آنها به قدری سخت است که هر روز تحت فشار و سختی هستند. شما باید کاملاً به این موضوع احترام بگذارید و به این فکر کنید که چقدر آنها هر روز تلاش می کنند. آنها ایران و این مردم را دوست دارند، چون هیچکس مثل مردم ایران نمی جنگند. شما می توانید من را بکشید و خواهش می کنم این کار را بکنید. من برای این کار آماده هستم، اما حق این بازیکنان را بیشتر در نظر بگیرید، چراکه آنها قهرمان های واقعی ایران هستند.

وی ادامه داد: همه از پیروزی ایران خوشحال هستند و کسی نمی پرسد چند نفر بازی کردند. نمی خواهم فقط تکرار کنم که تاکنون چه نتایجی گرفته ایم. مقابل تیم های بسیار بسیار بزرگ نتایج خوبی گرفته ایم. ما حتی تیم قهرمان جهان را شکست دادیم. ما باید به این بازیکنان احترام بگذاریم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار