• کد خبر:۹۸۰۲۹
اختصاصی دی اسپورت
  • ۲۲:۵۵
  • ۲۷/خرداد/۱۳۹۸

چهار بمی پرافتخار ترین بازیکنان لیگ برتر بانوان

چهار بازیکن تیم فوتبال شهرداری بم از پرافتخار ترین بازیکنان لیگ برتر بانوان کشور محسوب میشوند.
سه بمی پرافتخار ترین بازیکنان لیگ برتر بانوان

به " گزارش دی اسپورت " ، در حالی که دو هفته به پایان رقابت های لیگ برتر کشور در فصل 98-97 مانده شهرداری بم برای ششمین بار عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرده است.

بمی ها با قهرمانی در فصل جدید رکوردهای زیادی را جابجا کردند تا همچنان پرافتخار ترین تیم لیگ باشند که در این بین بازیکنان این تیم نیز افتخاراتی کسب کنند.

چهار بازیکن شهرداری بم عنوان پرافتخارترین بازیکنان لیگ برتر فوتبال بانوان را نیز یدک می کشند که می توان به سمانه چهکندی  کویستان خسروی ، زهرا کوهستانی و مهدیه مولایی اشاره کرد.

سمانه چهکندی در دور اول لیگ برتر با تیم فوتبال بال گستر قهرمان لیگ برتر شد سپس در سال سوم نیز این عنوان را با شن سا اراک تکرار کرد.
چهکندی در لیگ پنجم ، ششم ،هفتم ، دهم و یازدهم نیز با شهرداری بم عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کرد تا با هفت قهرمانی یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر بانوان کشور باشد.

اما کویستان خسروی نیز در سال سوم با شن سا قهرمان لیگ برتر شد و سپس در دور چهارم ، پنجم ، ششم ، هفتم ، دهم و یازدهم با هفت قهرمانی همراه با چهکندی از بازیکنان پر افتخار فوتبال کشورمان باشد.

زهرا کوهستانی و مهدیه مولایی در اولین افتخار بمی ها که عنوان سومی لیگ بود در سال 1388 به این مهم دست یافتند و سپس در سالهای 93-92-91-90 عنوان قهرمانی را با این تیم کسب کردند. در سالهای 95-94 عنوانهای سومی و دومی را نیز بدست آوردند و سپس در سال 96 و فصل 98-97 نیز دو بار عنوان قهرمانی را بدست آوردند تا در رده های سوم و چهارم پر افتخارترین بازیکنان لیگ برتر قرار بگیرند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار