• کد خبر:۹۸۱۵۱
آندره‌آ استراماچونی به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شد و در این میان مدیران استقلال هم به خریدهای جدید اشاره کردند. خریدهای که خیلی هم افتخار ندارند.


به گزارش «دی اسپورت»؛ آندره‌آ استراماچونی به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شد و در این میان مدیران استقلال هم به خریدهای جدید اشاره کردند. خریدهای که خیلی هم افتخار ندارند.

به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، آندره آ استراماچونی به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شد و حالا فرصتی برای مدیران استقلال ایجاد شده تا به خریدهای جدیدشان هم اشاره کنند. انگار استقلالی ها همه بودجه را خرج سرمربی ایتالیایی کرده‌اند و حالا با خریدهای نه چندان مطرحی که داشته‌اند به دنبال نشان دادن اهمیت کارهایشان هستند. علی جباری پیشکسوتان را دعوت کرده و به آن‌ها گفته میلاد باقری، محمد بلبلی، سیاوش یزدانی و مسعود ریگی به عنوان خریدهای جدید استقلال لیگ نوزدهم در خدمت تیم خواهند بود.

بازیکنانی که خیلی هم کیفیت بالایی ندارند و بیشتر شبیه به یک سرمایه‌گذاری بلندمدت هستند. این در حالی است که ماندن بازیکنان مطرح استقلال شاید مهم‌تر باشد. استقلال فصل گذشته در دفاع وسط دانشگر را جذب کرده اما حالا جدایی پژمان منتظری و وریا غفوری ممکن است ساختار دفاعی تیم را تغییر دهند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار