• کد خبر:۹۸۱۷۴
اختصاصی دی اسپورت از هته بیست و یکم لیگ برتر بانوان
  • ۲۱:۴۳
  • ۳۱/خرداد/۱۳۹۸

شکست سنگین سپاهان و ملوان / جشنواره گل مریوانی ها+ جدول

هفته بیست و یکم لیگ برتر بانوان کشور دقایقی پیش با برتری شیرین شهرداری سیرجان ، راهیاب ملل مریوان ، ذوب آهن اصهان ،آذرخش تهران و پالایش گاز ایلام پیگیری شد.
شکست سنگین سپاهان و ملوان / جشنواره گل مریوانی ها+ جدول

به " گزارش دی اسپورت " ، هفته بیست و یکم لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری پنج دیدار در شهرهای مختلف کشورمان پیگیری شد و با برتری تیمهای پالایش گاز ایلام ، شهرداری سیرجان،آذرخش تهران ،راهیاب ملل مریوان و ذوب آهن اصفهان پیگیری شد.

در حساسترین دیدار هفته و در ورزشگاه باغ فردوس اصفهان سپاهان این شهر که جدالی سخت برای نایب قهرمانی با شهرداری سیرجان داشت با نتیجه 4 بر 1 متحمل شکستی سنگین شد.

شبنم بهشت ، ملیکا متولی ، زهرا علیزاده و گل به خودی بازیکن سپاهان در مقابل تک گل هاجر دباغی برای میزبان گلزنان این دیدار حساس بود.

در مریوان شاگردان شرمین رحمتی جشنواره گل به راه انداختند و موفق شدند با هفت گل تیم بحران زده پارس جنوبی بوشهر را شکست دهند که در این دیدار سمیه خرمی و زهرا حاتم نژاد هر کدام دو گل ، سمیرا محمد پور ،سرشین کمانگر و هلاله عبداللهی گلزنان میزبان بودند.

در دیگر دیدار حساس این هفته و در ورزشگاه خانه جوان ارومیه تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان موفق شد همیاری میزبان خود را با نتیجه 4 بر 1 شکست دهد تا رقابت سنگینی با راهیاب بر سر سکوی چهارمی داشته باشد.

در این دیدار فروغ موری هت تریک کرد و سارا سبزواری دیگر گل ذوبی ها را به ثمر رساند و تک گل میزبان توسط هدیه حسن زاده به ثمر رسید.

در پایتخت و در جدال تیمهای قعر نشین تیم فوتبال آذرخش موفق شد با گلهای سلاله شاطری و سمیرا محمدی در مقابل تک گل فاطمه صفا راستگو با نتیجه 2 بر1 لران زاگرس فارس را شکست دهد.

اما در انزلی پالایش گاز ایلام دست به کار بزرگی زد و با دبل سمیه فیضی موفق شد ملوان را شکست دهد تا به یک برد شیرین دست پیدا کند.

قابل ذکر است دیدار تیمهای شهرداری بم و سپیدار قائمشهر بدلیل عدم حضور تیم مازنی با نتیجه 3 بر صفر به سود قهرمان لیگ برتر اعلام شد.

شکست سنگین سپاهان و ملوان / جشنواره گل مریوانی ها+ جدول
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار