• کد خبر:۹۸۱۸۲
  • تعداد نظرات: ۱نظر
نامه رسمی سازمان لیگ به هیئت فوتبال استان ها؛

سازمان لیگ : قهرمان استان ها اجازه فروش امتیاز ندارند (متن)

کمیته مسابقات سازمان لیگ با ارسال نامه ای به هیئت فوتبال استان ها بر قانون منع فروش امتیاز قهرمان استان ها تاکید داشته و اجرایی کردن این قانون را الزامی دانست.
به گزارش"دی اسپورت"؛ سال گذشته بود که کمیته مسابقات سازمان لیگ با ارسال نامه ای رسمی به هیئت فوتبال استان ها قانون منع فروش امتیاز قهرمان استان ها را ابلاغ و اجرایی کردن این قانون را الزامی دانست.

حال با نزدیک شدن به آغاز فصل جدید مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور این کمیته بار دیگر با ارسال نامه ای به هیئت فوتبال استان ها قانون منع فروش امتیاز قهرمان استان ها را یادآور شده و بر عملیاتی کردن این قانون در فصل جدید نیز تاکید ویژه ای داشته است.

در نامه سازمان لیگ به هیئت فوتبال استان ها آمده است :

بسمه تعالی

ریاست محترم هیئت فوتبال استان....

باسلام

احتراما پیرو نامه ۱۱۰/۳۱۳۹ مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ و با عنایت به مدت زمان باقیمانده تا شروع مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم کشور فصل ۹۹-۹۸ به آگاهی می رساند با توجه به اینکه تیم قهرمان استان ها به عنوان سهمیه و نماینده استان خود در این دوره از مسابقات شرکت می نمایند لذا فروش و واگذاری امتیاز این تیم ها به سایر استان ها امکان پذیر نمی باشد و در صورت عدم حضور تیم های قهرمان هیئت محترم فوتبال می بایست با در نظر گرفتن جدول رده بندی مسابقات استان تیم بعدی را جهت حضور در مسابقات در مرحله اول لیگ دسته سوم کشور فصل ۹۹-۹۸ معرفی نمایند.

حیدر بهاروند
رئیس سازمان لیگ فوتبال
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
0
0
افرین به فدراسیون پیشنهاد 4 سال پیش من اجرا شد .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار