• کد خبر:۹۸۱۸۲
  • تعداد نظرات: ۲نظر
نامه رسمی سازمان لیگ به هیئت فوتبال استان ها؛

سازمان لیگ : قهرمان استان ها اجازه فروش امتیاز ندارند (متن)

کمیته مسابقات سازمان لیگ با ارسال نامه ای به هیئت فوتبال استان ها بر قانون منع فروش امتیاز قهرمان استان ها تاکید داشته و اجرایی کردن این قانون را الزامی دانست.
به گزارش"دی اسپورت"؛ سال گذشته بود که کمیته مسابقات سازمان لیگ با ارسال نامه ای رسمی به هیئت فوتبال استان ها قانون منع فروش امتیاز قهرمان استان ها را ابلاغ و اجرایی کردن این قانون را الزامی دانست.

حال با نزدیک شدن به آغاز فصل جدید مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور این کمیته بار دیگر با ارسال نامه ای به هیئت فوتبال استان ها قانون منع فروش امتیاز قهرمان استان ها را یادآور شده و بر عملیاتی کردن این قانون در فصل جدید نیز تاکید ویژه ای داشته است.

در نامه سازمان لیگ به هیئت فوتبال استان ها آمده است :

بسمه تعالی

ریاست محترم هیئت فوتبال استان....

باسلام

احتراما پیرو نامه ۱۱۰/۳۱۳۹ مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ و با عنایت به مدت زمان باقیمانده تا شروع مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم کشور فصل ۹۹-۹۸ به آگاهی می رساند با توجه به اینکه تیم قهرمان استان ها به عنوان سهمیه و نماینده استان خود در این دوره از مسابقات شرکت می نمایند لذا فروش و واگذاری امتیاز این تیم ها به سایر استان ها امکان پذیر نمی باشد و در صورت عدم حضور تیم های قهرمان هیئت محترم فوتبال می بایست با در نظر گرفتن جدول رده بندی مسابقات استان تیم بعدی را جهت حضور در مسابقات در مرحله اول لیگ دسته سوم کشور فصل ۹۹-۹۸ معرفی نمایند.

حیدر بهاروند
رئیس سازمان لیگ فوتبال
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
0
0
افرین به فدراسیون پیشنهاد 4 سال پیش من اجرا شد .
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
0
0
من از سازمان لیگ گله دارم تجربه نشان داده است تیم های صعود کننده از دسته سوم به دسته دوم از بین 20 تبمی هستند که در مرحله اول استراحت دارند چرا بین تیم ها تبعیض قائل می شوید چرا تمامی تیم ها در مرحله اول بازی نمی کنند مگر خون ان 20 تیم رنگی تر است . چرا شروع مسابقات دسته سوم با تاخیر است بی نظم است این باعث انصراف تیم ها می شود بهتریت تاریخ شروع مسابقات دسته سوم 20مرداد 98 است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار