• کد خبر:۹۸۲۰۳
به گزارش"دی اسپورت"؛ طی چند روز گذشته خبرهایی مبنی بر انتقال امتیاز لیگ دویی باشگاه شهدا از بابلسر به ساری در رسانه های مختلف منتشر شد. به همین دلیل با علیرضا رحیمیان، مدیرعامل سابق این باشگاه که آن را به گروه فعلی واگذار کرده تماس گرفتیم تا اصل ماجرا را از زبان ایشان جویا شویم.

علیرضا رحیمیان، مدیرعامل سابق باشگاه شهدای بابلسر در مورد فروش این تیم به خبرنگار دی اسپورت گفت : زمانی که امتیاز باشگاه له آقای موسوی واگذار شد یکی از شروط قرارداد به این صورت بود که تیم تا پایان فصل ۹۸-۹۹ باید در شهرستان بابلسر بماند و در پایان فصل اگر در شهرستان خواهانی نداشت(توجه کنید، اگر خریداری در شهرستان بابلسر وجود نداشت)، مالکان جدید می توانند این تیم را در ازای گرفتن سهمیه تیمی که در مرحله دوم لیگ دسته سه حضور دارد امتیاز باشگاه را به جای دیگر انتقال دهند.


رحیمیان با بیان اینکه انتقال باشگاه شهدای بابلسر در فصل پیش رو به شهرستان دیگری امکانپذیر نیست ادامه داد: من از ۱۰ سال پیش که این تیم در سوپر لیگ استان حضور داشت در این تیم فعالیت دارم تا جایی که در نیم فصل نخست لیگ گذشته هم به عنوان مدیرعامل در این باشگاه حضور داشتم. این تیم متعلق به بابلسر است و یکی از نکاتی که در بحث واگذاری خیلی روی آن بحث شد همین موضوع بود که با حفظ حق و حقوق مالکان جدید این تیم در بابلسر بماند.


وی در پایان در پاسخ به این سوال که پس انتقال تیم به شهرستان ساری امکانپذیر نیست، گفت: خیر، همانطور که در ابتدای صحبت هایم گفتم که این تیم تا پایان فصل ۹۸-۹۹ نمی تواند از شهرستان بابلسر خارج شود و اگر در پایان این فصل اتفاقاتی رخ داد که حق و حقوق مالکان باشگاه رعایت نشد، و خریداری در بابلسر وجود نداشت ، در ازای واگذاری تیمی در مرحله دوم لیگ دسته سوم به شهرستان می تواند به جای دیگری برود. بر همین اساس انتقال سهام باشگاه تا پایان این فصل عملا شدنی نیست.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار