• کد خبر:۹۸۲۵۸
  • تعداد نظرات: ۱نظر
با اعلام سازمان لیگ فوتبال؛
  • ۱۶:۴۴
  • ۰۳/تير/۱۳۹۸

رسمی؛ استقلال اهواز به لیگ سه سقوط کرد / ایرانجوان زنده شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال با ارسال نامه ای رسمی سقوط استقلال اهواز به لیگ سه و بازگشت ایرانجوان بوشهر به لیگ دسته دوم را اعلام کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ کمیته مسابقات سازمان لیگ با ارسال نامه ای به دو هیئت فوتبال استان خوزستان و بوشهر سقوط تیم فوتبال استقلال اهواز به لیگ سه و بازگشت ایرانجوان بوشهر را به رقابت های لیگ دسته دوم اعلام کرد.

محمد نجفی ریاست هیئت فوتبال استان بوشهر در این خصوص در گفتگو با سایت رسمی هیئت فوتبال استان بوشهر گفت : با توجه به حکم فیفا در مورد استقلال اهواز و رایزنی هایی که با سازمان لیگ انجام شد تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر که در پایان این فصل از مسابقات به لیگ دسته سه کشور سقوط کرده بود، مجددا به لیگ دسته دوم بازگشت.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
0
0
من از سازمان لیگ گله دارم تجربه نشان داده است تیم های صعود کننده از دسته سوم به دسته دوم از بین 20 تبمی هستند که در مرحله اول استراحت دارند چرا بین تیم ها تبعیض قائل می شوید چرا تمامی تیم ها در مرحله اول بازی نمی کنند مگر خون ان 20 تیم رنگی تر است . چرا شروع مسابقات دسته سوم با تاخیر است بی نظم است این باعث انصراف تیم ها می شود بهتریت تاریخ شروع مسابقات دسته سوم 20مرداد 98 است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار