• کد خبر:۹۸۳۷۰
اختصاصی دی اسپورت از هفته بیست و دوم و پایانی لیگ برتر بانوان کشور
  • ۲۲:۴۵
  • ۰۶/تير/۱۳۹۸

جشن قهرمانی بمی ها در شب جشنواره گل سیرجانی ها

هفته بیست و دوم لیگ برتر بانوان کشور با برد شیرین بمی ها در اصفهان و جشنواره گل سیرجانی ها به پایان رسید.
جشن قهرمانی بمی ها در شب جشنواره گل سیرجانی ها

به " گزارش دی اسپورت " ، هفته بیست و دوم و پایانی لیگ برتر بانوان کشور با برگزاری 5 دیدار دقایقی پیش به پایان رسید و تیمهای شهرداری بم ، شهرداری سیرجان ، ملوان بندر انزلی موفق به شکست حریفان خود شدند و دو دیدار نیز به تساوی انجامید.

در حساسترین دیدار هفته و در ورزشگاه فولاد شهر ذوبی ها در حالی که نیمه اول با تک گل صفورا جعفری پیروز به رختکن رفتند در نیمه دوم با دو گل مونا حمودی و زهرا قنبری بازی را 2 بر 1 واگذار کردند.

شهرداری سرجان نایب قهرمان لیگ برتر در خانه باز هم جشنواره گل به راه انداخت و موفق شد با 11 گل آذرخش تهران را شکست دهد که در این دیدار افسانه چترنور به تنهایی 9 بار موفق به گلزنی شد و شبنم بهشت ، فهیمه ارزانی دیگر گلهای میزبان را به ثمر رساندند.

در ورزشگاه عدالت شهر ایلام پالایش گاز با تساوی 2 بر 2 مقابل راهیاب ملل مریوان متوقف شد که در دیدار فاطمه قاسمی و مخدومی دو گل تیم مهمان را به ثمر رساندند.

در ورزشگاه پارس شیراز ملوان بندر انزلی با نتیجه 5 بر 1 لران زاگرس شیراز را گلباران کرد که سارا قمی در این دیدار هت تریک کرد و افسانه اقبال ، هاجر شاه ملک پور دیگر گلهای انزلیچی ها را وارد دروازه میزبان کردند.

تیم فوتبال پارس جنوبی بوشهر در ورزشگاه شهید بهشتی در حالی که با دو گل لیلا معلم از مهمان خود همیاری جلو بود در نهایب با تساوی 2 بر 2 بازی را به اتمام رساند.

قابل ذکر است دیدار تیمهای سپیدار مازندران و سپاهان اصفهان به دلیل عدم حضور تیم اصفهانی با نتیجه 3 بر صفر به سود میزبان اعلام شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار