• کد خبر:۹۸۴۷۳
لیگ ملت‌های والیبال؛
  • ۲۱:۰۵
  • ۰۹/تير/۱۳۹۸

شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل آمریکا

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آمریکا با نتیجه ۳ بر صفر به سود یانکی‌ها به پایان رسید.

به گزارش «دی اسپورت»، تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ ملت‌های والیبال 2019 از ساعت 18:30 در شهر پلوودیف بلغارستان مقابل تیم آمریکا قرار گرفت و با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد تا جایگاه دومی خود را تثبیت کند.

تیم ملی ایران در ست نخست آخرین دیدار از مرحله گروهی لیگ ملت‌های 2019 مقابل آمریکا که در کشور بلغارستان برگزار شد با نتیجه 25 بر 27 شکست خورد.

سرمربی تیم ملی ایران برای شروع بازی از ترکیب سعید معروف، پوریا یلی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی، علی اصغر مجرد، مسعود غلامی و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) استفاده کرد که ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوانان بود. دو تیم در حالی بازی را شروع کردند که با توجه به صعود به مرحله فینال نیازی به نتیجه این بازی نداشتند. مسابقه پایاپای شروع شد و با برتری مختصر آمریکا در اسپک پیش رفت. سرویس‌های بهتر بازیکنان آمریکا در امتیازات پایانی، نتیجه 27 بر 25 به سود این تیم را در ست نخست به دنبال داشت. در این ست و در برخی پوئن‌ها، حمایت مناسبی از اسپکر توسط بازیکنان دیگر به عمل نیامد.

اشتباهات بازیکنان آمریکا در ست دوم به مراتب بیشتر از بازیکنان ایران بود ولی اسپک و دفاع روی تور این تیم به خوبی جبران این نقیصه را می‌کرد. بازیکنان ایران که به نظر انگیزه چندانی برای پیروزی در این بازی نداشتند در ست دوم هم 25 بر 21 نتیجه را واگذار کردند.

آمریکا در ست سوم نیز با سرویس‌های خود فشار زیادی به دریافت تیم ایران وارد و طراحی حملات ایران با مشکل روبرو کرد، ضمن اینکه میزبان مرحله نهایی لیگ ملت‌های 2019 در حمله و دفاع برتر بود. نتیجه ست سوم نیز 25 بر 20 به سود آمریکا رقم خورد تا نتیجه تقابل‌های دو تیم در میادین مهم بین المللی 12 بر 5 به سود آمریکا شود. تیم ایران مرحله گروهی مسابقات را با تثبیت جایگاه دومی به پایان برد.

تیم ایران در مرحله نهایی مسابقات در شیکاگو به مصاف حریفان خود خواهد رفت.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها