• کد خبر:۹۸۵۸۳
اعلام آراء جدید کمیته تعیین وضعیت؛
  • ۱۲:۲۹
  • ۱۲/تير/۱۳۹۸

محکومیت تیم های لیگ برتری ، یکی و دویی

کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال تعدادی از آراء پرونده های موجود در این کمیته را صادر کرد.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال بر اساس اعلام کمیته وضعیت بازیکنان، در پرونده شکایت خالد شفیعی از باشگاه تراکتورسازی تبریز این باشگاه با توجه به عدم ارائه دفاعیه به پرداخت مبلغ 6/080/000/000 ریال بعلاوه هزینه دادرسی محکوم شده که این حکم طی مدت 7 روز قابل تجدید نظرخواهی است.

همچنین در پرونده شکایت عقیل شویعی کعبی از باشگاه استقلال خوزستان این باشگاه به پرداخت مبلغ 5/000/000/000 ریال اصل خواسته و 100/000/000میلیون ریال هزینه دادرسی محکوم شده است.

پیرو شکایت مهرداد طهماسبی از باشگاه فولاد خوزستان نیز این باشگاه محکوم به پرداخت مبلغ 900/000/000 ریال شد.

همچنین در پرونده شکایت محمود تیغ نورد از باشگاه صنعت نفت آبادان این باشگاه به پرداخت مبلغ 1/114/000/000 ریال طبق خواسته خواهان بعلاوه هزینه دادرسی محکوم شد.

در پرونده شکایت سجاد عاشوری از باشگاه خونه به خونه بابل این باشگاه به پرداخت مبلغ مبلغ 2/300/000/000 ریال در حق خواهان محکوم شد.

پیرو شکایت محمد دارابی از باشگاه شهدای بابلسر همچنین محمود منفرد از باشگاه پاس همدان و محسن وفایی صدر از باشگاه فرهنگی شاهین شهرداری بوشهر نیز باشگاه ها محکوم به پرداخت مبلغ مورد ادعای خواهان شدند.

کمیته وضعیت بازیکنان در پرونده شکایت میلاد احمدی مجد از باشگاه ورزشی نساجی مازندران دعوای خواهان را مردود دانسته که قابل رسیدگی نمی باشد. 

همچنین در پرونده شکایت احسان عبدی گورابی از باشگاه شهرداری تبریز دعوای خواهان در این کمیته قابل استماع دانسته نشده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار