• کد خبر:۹۸۶۲۲
کمیته مسابقات سازمان لیگ محدودیت زمانی برای ثبت قرارداد بازیکنان و کادرفنی تیم ها را اعلام کرد.
دهم مرداد آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر / تعیین محدویت زمانی برای ثبت قراردادها
به گزارش"دی اسپورت"؛ کمیته مسابقات سازمان لیگ با ارسال نامه ای به هیئت های فوتبال استان محدویت زمانی را برای ثبت قرارداد بازیکنان و کادرفنی باشگاه های لیگ برتری ، یکی و دویی را تعیین و اعلام کرد.

بر اساس نامه سازمان لیگ؛ با توجه به شروع فصل جدید رقابت های لیگ برتر در تاریخ ۱۰ مرداد تیم های حاضر در نوزدهمین دوره این رقابت ها تا ۲۷ تیرماه سال جاری یعنی ۱۴ روز فرصت دارند تا نسبت به ثبت قرارداد حداقل ۱۴ بازیکن خود اقدام کنند.

تیم های لیگ دسته اولی نیز با توجه به شروع فصل جدید این رقابت ها در ۱۴ مرداد ماه سال جاری تا ۴ مردادماه فرصت دارند تا نسبت به ثبت قرارداد ۱۴ بازیکن خود در هیئت فوتبال ها اقدام کنند.

همچنین تیم های لیگ دسته دویی نیز با توجه به شروع فصل جدید لیگ دو در تاریخ ۲۴ شهریورماه تا ۱۴ شهریور فرصت دارند تا قرارداد بازیکنان خود را به ثبت برسانند.

باشگاه های لیگ دسته سوم و سایر رده های سنی نیز باید ۱۰ روز قبل از شروع فصل جدید مسابقاتی خود قراردادهای بازیکنان و کادرفنی خود را به ثبت برسانند.

در بخش مهمی از نامه سازمان لیگ آمده است در فرجه های زمانی قید شده باشگاه ها نسبت به تسویه حساب های مدنظر در کمیته تعیین وضعیت و کمیته انضباطی اقدام کنند و همچنین تیم های حاضر در لیگ دسته دوم ، سوم و رده های سنی نسبت به حق عضویت شرکت در مسابقات (ورودیه) و حق عضویت فدراسیون در سامانه موردنظر در فرجه زمانی معین تا ۱۰ روز قبل از شروع مسابقات آن رده اقدام نمایند.

بدیهی است عدم رعایت محدویت های زمانی فوق از سوی مسئولان باشگاه ها ، مانع ثبت قرارداد های آن باشگاه گردیده و بر اساس مصوبه موجود ، باشگاه مذکور از جدول مسابقات آن رده حذف و طبق آئین نامه مسابقات تیم دیگری جایگزین خواهد شد و هر گونه مسئولیت در این زمینه متوجه مسئولین آن باشگاه می باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار