• کد خبر:۹۸۹۱۲
مدیرفنی تیم امید ایران گفت: امروز جلسه فوق العاده خوب با ویلموتس داشتیم، او امروز نشان داد که همکاری خوبی با تیم امید دارد.
به گزارش"دی اسپورت"، حمید استیلی در حاشیه اولین تمرین تیم امید گفت: این دومین اردوی ما با سرمربیگری مجیدی است. امروز جلسه فوق العاده خوب با ویلموتس داشتیم امروز نشان داد که همکاری خوبی با تیم امید دارد. کمتر تیم ملی بزرگسال با تیم امید بازی می کند اما ویلموتس با این مساله موافقت کرد و اتفاق خوبی است. ما هر ماه یک اردو خواهیم داشت.در این اردو یک بازی دوستانه هم با نفت مسجدسلیمان داریم.

وی در مورد حضور دستیاران خارجی فرهاد مجیدی گفت: دستیار اسپانیایی او قرار است بیاید و احتمالا در اردوی بعدی به ما ملحق خواهد شد.

وی در مورد اینکه برخی از باشگاه‌ها بازیکنانشان را به تیم امید ندادند، گفت: دو باشگاه پدیده و سایپا به دلیل اینکه بازی دوستانه داشتند از ما اجازه گرفتند تا بازیکنانشان به اردو نیایند و ما هم برای یک مرتبه این اجازه را دادیم. اما اگر بخواهیم در اردوهای بعدی این کار را کنیم اردوهای تیم امید بهم می‌ریزد. 

مدیر تیم امید در مورد اینکه زمانبندی این اردو به اطلاع‌ تیم‌های باشگاهی رسیده بود یا نه گفت: اردوهای تیم امید را سعی کرده‌ایم با اردوی تیم‌های بزرگسالان هماهنگ کنیم. تیم ملی بزرگسال هم به خاطر اینکه در اسفندماه یک فیفادی را از دست داده بود، در این مقطع زمانی اردو برگزار کرد که با سازمان لیگ هم هماهنگ شده بود. ما هم در همین زمان اردویمان را برگزار کردیم. بازی‌های انتخابی المپیک دی‌ماه در تایلند برگزار می‌شود و ما با سازمان لیگ هماهنگ کردیم تا در آن تاریخ بازیکنانمان به مدت یک ماه یا 20 روز در اردو باشند. 

استیلی در مورد اینکه چرا بازی تیم ملی امید و بزرگسال پشت درهای بسته برگزار می‌شود، اظهار داشت: سعی می‌کنیم اگر امکان داشته باشد این مسابقه پشت درهای بسته نباشد. برای بازیکنان ما هم خیلی مهم است که هواداران بیایند. تشخیص این مسئله با ویلموتس است. با ایشان صحبت می‌کنیم تا اگر امکان داشت، مسابقه با حضور مردم و رسانه‌ها برگزار شود. 

منبع : فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار