• کد خبر:۹۹۰۵۸
باشگاه ملوان بندرانزلی طی صدور اطلاعیه ای شرایط واگذاری امور مدیریت این باشگاه را اعلام کرد.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ طی چند روز اخیر متن درخواستی با امضای آقایان مرادی و اسکندری منتشر گردیده که بر اساس آن نامبردگان درخواست تحویل گرفتن باشگاه ملوان را نموده اند. لذا جهت استحضار عزیزان یادشده و همچنین مردم قهرمان شهرستان بندرانزلی خاطر نشان می گردد جهت واگذاری باشگاه ملوان دو شرط اساسی توسط هیات مدیره تعیین گردیده که برای همگی متقاضیان محترم تاکنون تشریح شده است.
شرط اول تامین مبلغ پنج میلیارد تومان جهت تسویه بخشی از بدهی های بر جا مانده گذشته، از جمله بدهی های خارجی، گشوده شدن پنجره نقل و انتقالات و دستمزدهای معوقه بازیکنان و کادر فنی تیم های پایه و بانوان می باشد.
شرط دوم نیز تامین پنج میلیارد تومان ضمانتنامه معتبر بانکی و یا به وثیقه نهادن ملکی با ارزشی معادل همین مبلغ است که در صورت رها شدن تیم توسط متقاضی به هر دلیل، از ایجاد بحران در میانه فصل جلوگیری گردد.
بنابراین چنانچه این عزیزان توانایی جهت فراهم نمودن موارد یاد شده را دارند امکان واگذاری سهام در سریع ترین فرصت ممکن وجود خواهد داشت.
لازم به ذکر است از آنجایی که فرصت بسیار کمی تا رسیدن به تصمیم نهایی برای تیم ملوان در فصل جاری وجود دارد مقتضی است درخواست مذکور با مستندات لازم در اولین فرصت به وکیل محترم باشگاه تحویل گردد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار