• کد خبر:۹۹۱۱۵
قرارداد ۲۵ بازیکن سپیدرود رشت به صورت رسمی در هیئت فوتبال استان گیلان به ثبت رسید.
به گزارش"دی اسپورت"، قرارداد ۲۵ بازیکن تیم سپیدروز رشت امروز در هیات فوتبال استان گیلان ثبت می‌شود تا تمام بازیکنان این تیم مشکلی برای دریافت مجوز بازی در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته یک را نداشته باشند.

علاوه بر پویا نزهتی و میثم فردوسی که تنها بازماندگان سپیدرود از فصل گذشته هستند، قرارداد مهیار نوری، امید سام‌کن، میلاد تولایی، محمد روشندل، ایمان شوریابی، محمد اسماعیل نظری، محمود خمیسی، سعید قدمی، رضا درویشی، بهنام لایقی‌فر، حسام یعقوبی، ساسان شیرمردی و مجتبی محبوب مجاز به عنوان بازیکن جدید و همچنین جواد آقایی‌پور، رضا عاشوری، حسین امینی، آرین فتوحی، آرین نصیری‌نژاد، مهدی محمدپور، امیرحسین اسکندری، ماهان سروی، سپهر کوششی و علی بیجاری به عنوان سهمیه زیر ۲۳ سال امروز در هیات فوتبال استان گیلان به ثبت می‌رسد.

علاوه بر این بازیکنان مسئولان سپیدرود با نظر سرمربی این تیم قصد دارند یک دروازه‌بان را نیز به جمع سرخپوشان اضافه کنند. ضمن اینکه سعیدقدمی بازیکن تازه وارد سپید رود در روز اول تمرینات دچار مصدومیت شده و مسئولان تیم در انتظار جواب پزشکان هستند، اگر مصدومیت این هافبک اسبق پرسپولیس و فولاد جدی و طولانی باشد ممکن است او از لیست فصل جدید تیم کنار گذاشته  تا بازیکن دیگری در پست او جذب شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار