• کد خبر:۹۹۲۰۳
مالک تیم فوتبال علم و ادب شهرداری تبریز؛
  • ۱۸:۲۲
  • ۲۷/تير/۱۳۹۸

بابازاده : ظرف چند روز آینده سرمربی تیم انتخاب می شود

مالک جدید تیم فوتبال شهرداری تبریز لازمه موفقیت در رقابت های لیگ یک را حمایت همه جانبه مسئولان استانی دانست.
به گزارش"دی اسپورت"؛ اسماعیل بابازاده مالک جدید تیم فوتبال شهرداری تبریز در خصوص آخرین وضعیت تیم و انتقال امتیاز اظهار کرد : طی توافقاتی با شهردار محترم کلانشهر تبریز ، اعضای شورای شهر و مدیرکل محترم اداره ورزش و جوانان داشتیم که جا دارد تشکر ویژه ای از تمامی این عزیزان داشته باشم این انتقال به صورت قطعی به باشگاه علم و ادب تبریز انجام شد و به طور رسمی اعلام می کنیم که تیم فوتبال شهرداری تبریز از فصل جدید تحت حمایت باشگاه علم و ادب و با نام علم و ادب شهرداری تبریز در مسابقات لیگ آزادگان شرکت خواهد کرد.

بابازاده در پاسخ به این سوال که چه دلایلی سبب شد تا تصمیم به خرید امتیاز لیگ یکی شهرداری تبریز را بگیرد گفت : چند سالی است که در فوتبال آذربایجان و تبریز خلعی ایجاد شده چرا که بازیکنان جوان و زیر ۲۳ سال تبریزی که پتانسیل و استعدادهای زیادی در زمینه فوتبال دارند همیشه بی تیم و بدون حمایت ماندند و فقط در تیم های تبریزی تا سطح امید توانسته اند به بازی و فعالیت خود ادامه دهند ما در حال حاضر دو تیم لیگ برتری تراکتورسازی و ماشین سازی در سطح استان داریم که شاید به خاطر گرفتن نتایج خوب و یا فشار هواداران هیچ تمایلی برای استفاده از بازیکنان بومی نداشته و ندارند و به همین دلیل استعدادهای استان نیز در حال سوخت شدن است به همین دلیل تصمیم گرفتیم با خرید امتیاز این خلع را با کمک و حمایت مسئولان از بین ببریم.

مالک جدید تیم فوتبال شهرداری تبریز در خصوص وضعیت انتخاب سرمربی و کادرفنی این تیم با توجه به کمبود زمان تا شروع لیگ گفت : بحث انتخاب سرمربی بحث بسیار حساسی است گرچه زمان کمی تا شروع لیگ باقی مانده اما در تلاش هستیم با بررسی دقیق و ریزبینی این مسئله را پیش ببریم انشا الله امیدوارم ظرف سه الی چهار روز آینده تکلیف سرمربی و کادرفنی را مشخص کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اسپانسری جهت حمایت از تیم علم و ادب شهرداری تبریز در مسابقات لیگ یک جذب شده یا خیر بیان داشت : برنامه ریزی ما این است که تیم را خودمان حمایت مالی کنیم اما دوستانی نیز هستند که جهت اسپانسری تیم اعلام آمادگی کرده اند که قطعا از توانایی های این عزیزان نیز استفاده خواهیم کرد.

بابازاده در پاسخ به این پرسش که گزینه های مدنظر برای هدایت این تیم بومی یا غیر بومی خواهد بود اظهار داشت : تمام تلاش ما استفاده از کادرفنی و بازیکنان بومی خواهد بود چرا که ظرفیت بازیکنان و مربیان بومی ما خیلی بالاتر است و این مهم می تواند در این تیم نمایان شود.

ایشان در خصوص نحوه یارگیری و جذب بازیکن نیز گفت : هدف گذاری باشگاه این است که از بازیکنان زیر ۲۳ سال بیشتری استفاده کند و این تصمیم به خاطر این است که خلع عدم استفاده از بازیکنان بومی برطرف و از سوخت استعدادها جلوگیری شود.

او در پاسخ به این سوال که باشگاه علم و ادب در رقابت های لیگ یک چه هدفی را دنبال خواهد کرد بیان کرد : با توجه به اینکه سال اول حضور باشگاه در رقابت های لیگ یک است و مهم تر از آن کمبود زمان هدف گذاری ما حضور در نیمه های اول جدول است اما در سال های بعد قطع به یقین این باور را داشته باشید که تیم شهرداری به رقابت های لیگ برتر صعود خواهد کرد.

بابازاده در خصوص اینکه کدام استادیوم به عنوان استادیوم خانگی تیم علم و ادب در رقابت های لیگ یک خواهد بود گفت : در این خصوص رایزنی هایی را انجام دادیم و احساس می کنم زیرساخت ها و امکانات شهرداری تبریز هیچ مشکلی ندارد و به خاطر تعاملات و همکاری هایی که مسئولان شهرداری با ما انجام می دهند می تواند در اختیار ما قرار بگیرد.

مالک باشگاه علم و ادب تبریز با اعلام اینکه تنها امتیاز تیم فوتبال را در اختیار گرفته تصریح کرد : ما فقط سهمیه لیگ یکی تیم فوتبال شهرداری تبریز را خریداری کردیم و سهمیه باشگاه فکر نکنم که قابل واگذاری باشد.

بابازاده با بیان اینکه این تیم متعلق به همه مردم است گفت : هیچ تغییر جدیدی با انتقال امتیاز شهرداری تبریز صورت نگرفته و همچنان این تیم متعلق به مردم و استان است و ما نیز به نمایندگی از مردم و مسئولان وظیفه اداره این تیم را بر عهده داریم و از حضور کسانی که می توانند در مدیریت تیم به ما کمک کنند استقبال کرده و دست تک تک آنها را می بوسم از مسئولان استانی تقاضا دارم که در این ماراتن سخت ما را یاری کنند چرا که به سرانجام رساندن این ماراتن سخت بوده و به تنهایی میسر نمی شود و به کمک هیئت فوتبال ، اداره ورزش و جوانان ، شورای شهر ، شهردار ، استاندار ، پیشکسوتان نیاز داریم و سعی خواهیم کرد که از تمام ظرفیت های استان استفاده کنیم‌.

بابازاده ادامه داد : هدف ما خدمت و کمک به بازیکنان بومی استان است و این انتظار را داریم که مسئولان نیز در کنار ما به این جوانان در جهت شکوفایی استعداد و پتانسیل هایشان کمک و یاری برسانند‌.

مالک باشگاه علم و ادب در خصوص اینکه تمرینات این تیم از چه زمانی شروع خواهد شد گفت : طبق برنامه ریزی هایی که انجام دادیم انشا الله تمرینات مان از روز یکشنبه شروع خواهد شد.

بابازاده در پایان در پاسخ به این سوال که نگاه باشگاه علم و ادب به تیم های پایه چگونه نگاهی خواهد بود اظهار کرد : من حدود ۱۰ سالی است که مربی فوتبال پایه بودم و در تیم های پایه فعالیت داشته ام مطمئن باشید که نگاه ما به تیم های پایه و بازیکنان تیم ها نگاه مثبتی خواهد بود و وضعیت این تیم ها بیشتر نباشد کم تر از تیم بزرگسالان نخواهد بود و به شکل ویژه برنامه ای را مدون کرده تا از بازیکنان پایه نیز در تیم بزرگسالان استفاده کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار