• کد خبر:۹۹۷۰۷
تکلیف تان مشخص نشود شهرداری ماهشهر جایگزین می شود؛
  • ۱۵:۳۱
  • ۱۷/مرداد/۱۳۹۸

ضرب الاجل سازمان لیگ به باشگاه شهرداری تبریز

سهمیه استان آذربایجان‌شرقی در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور در آستانه واگذاری به استان خوزستان قرار دارد.
ضرب الاجل سازمان لیگ به باشگاه شهرداری تبریز
به گزارش"دی اسپورت"، درحالیکه طی روزهای گذشته امتیاز تیم فوتبال شهرداری تبریز در لیگ دسته اول باشگاه‌ های کشور طی فرآیند مزایده به باشگاه علم و ادب این شهر واگذار شده بود و حتی مسئولین این باشگاه با انتخاب سرمربی و جذب بازیکنان مدنظر، خود را برای حضور در این رقابت‌ها آماده می‌کردند، اما اینک خبرهای عجیب و غریبی به گوش می‌رسد که حاکی از منتفی شدن این واگذاری و خروج امتیاز از استان است.

طبق شرایط اعلام شده از سوی سازمان لیگ، تیم علم و ادب جهت حضور در لیگ دسته اول فوتبال کشور مکلف به ثبت قرارداد کادر فنی و بازیکنان خود بود و این امر در صورتی قابلیت اجرایی داشت که بدهی‌های بازیکنان سابق تیم شهرداری تبریز تسویه می‌شد. در این راستا، مسئولین باشگاه شهرداری تبریز نیز به دنبال تسویه حساب با بازیکنان طلبکار خود بودند اما به خاطر عدم دسترسی به آن‌ها نتوانستند بدهی‌های خود را پرداخت نمایند.

درحال حاضر سازمان لیگ برای باشگاه شهرداری تبریز ضرب‌الاجل تعیین کرده است و اعلام نموده که اگر وضعیت این تیم مشخص نشود، امتیازش در لیگ دسته یک به استان خوزستان و تیم دسته دومی شهرداری ماهشهر واگذار خواهد شد که با این اتفاق تنها سهمیه فوتبال تبریز در لیگ یک از بین خواهد رفت.

حالا سهمیه فوتبال آذربایجان‌شرقی در لیگ دسته یک در شرایطی در خطر نابودی قرار گرفته است که مسئولین هیات فوتبال استان مخالف واگذاری این سهمیه به علم ‌و ادب بودند و به نظر می‌رسد نتیجه این مخالفت‌ها از دست رفتن این سهمیه خواهد بود. باید منتظر ماند و دید مسئولین مربوطه در استان آذربایجان شرقی در این فرصت کوتاه باقی مانده می‌توانند از وقوع این اتفاق و انتقال امتیاز جلوگیری کنند یا خیر؟!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار