• کد خبر:۹۹۷۱۹
برگزاری اولین جلسه تمرینی استقلال ملاثانی؛
  • ۰۰:۴۱
  • ۱۸/مرداد/۱۳۹۸

هرمزی : استقلال ملاثانی پدیده لیگ دو خواهد بود

اولین جلسه تمرینی رسمی تیم فوتبال استقلال ملاثانی با حضور داریوش هرمزی سرمربی جدید این تیم برگزار شد.
هرمزی : استقلال ملاثانی پدیده لیگ دو خواهد بود
به گزارش"دی اسپورت"؛ اولین جلسه تمرینی رسمی تیم فوتبال استقلال ملاثانی با حضور داریوش هرمزی سرمربی جدید این تیم که با چفیه معروف عربی در محل تمرین حضور یافته بود برگزار شد.

هرمزی : استقلال ملاثانی پدیده لیگ دو خواهد بود

اولین تمرین امروز استقلال ملاثانی به بازی تدارکاتی اختصاص یافت در تمرین امروز آبی پوشان ملاثانی در چارچوب دیداری تدارکاتی به مصاف تیم منتخب خوزستان رفتند که در پایان موفق شدند این تیم را با نتیجه پرگل ۶ بر یک با شکست بدرقه کنند.

داریوش هرمزی سرمربی جدید استقلال ملاثانی پس از پایان اولین بازی تدارکاتی این تیم در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : پس از اینکه به تیم ملحق شدم بلافاصله کار نقل و انتقالات را آغاز کردیم و با ۴ بازیکن لیگ یکی و ۵ بازیکن تراز اول لیگ دویی به توافق نهایی رسیدیم که به زودی با این بازیکنان قرارداد همکاری امضاء خواهیم کرد.

هرمزی در خصوص شرایط مالی باشگاه استقلال ملاثانی گفت :  تا جایی که اطلاع دارم‌ با چند اسپانسر باشگاه به توافق رسیده که طی چند روز آینده قراداد همکاری با اسپانسیرنگ منعقد خواهد شد.

سرمربی استقلال ملاثانی در پایان گفت : بدون شک شهر ملاثانی و تیم استقلال این شهر پتانسیل زیادی دارد و مطمئنا می تواند با تماشاگران پرشور و بازیکنان بومی فصل گذشته در لیگ دسته دوم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

هرمزی افزود : می خواهیم استقلال ملاثانی را تبدیل به پدیده مسابقات در رقابت های فصل جدید لیگ دسته دوم تبدیل کنیم.

هرمزی : استقلال ملاثانی پدیده لیگ دو خواهد بود

به گزارش دی اسپورت؛ تمرین فردای استقلال ملاثانی تعطیل و از روز شنبه تمرینات این تیم با حضور نفرات و بازیکنان اصلی برگزار خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار