• کد خبر:۹۹۸۳۶
تیم فوتبال گل گهر در لیگ برتر و تیم آرمان گهرسیرجان در لیگ دسته اول نمایندگان شهرستان سیرجان در این رقابت ها خواهند بود.
به گزارش”دی اسپورت”: در حالی که قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در فصل پیش رو انجام شده و مدت زمان زیادی نیز تا شروع این رقابت ها باقی نمانده است هنوز برخی از ورزشگاه ها مهیای برگزاری بازی ها نیستند، یکی از این ورزشگاه ها، ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان می باشد که اگر چه کار تجهیز و بازسازی آن مدتهاست آغاز شده است اما تا به این لحظه نتوانسته شرایط لازم را برای برگزاری مسابقات بدست آورد و در آیتم های مختلفی همچون ( ساخت و تکمیل رختکن تیم ها، نصب صندلی ها، نصب اسکوربورد، بهینه سازی پیست اطراف زمین و..... ) به زمان بیشتری نیاز دارد تا به مرحله بهره برداری برسد. 

نکته جالب اینکه قرار است علاوه بر گل گهر لیگ برتری دیدارهای تیم آرمان گهر دیگر نماینده سیرجان که در لیگ دسته اول فوتبال کشور حضور دارد نیز در این استادیوم برگزار شود. همان طور که علاقه مندان به فوتبال می دانند لیگ دسته اول فوتبال کشور از ۲۶ مرداد ماه رسما آغاز می شود و تیم آرمان گهر باید در سیرجان به مصاف گل ریحان البرز برود که وجود نواقص مهمی که در بالا به آن اشاره شد میزبانی این تیم در هفته نخست را در هاله ای از ابهام قرار داده و موجب نگرانی مسئولان این تیم شده است. از طرفی بازی های لیگ برتر نیز به احتمال قریب به یقین با فاصله ای چند روزه از شروع لیگ دسته اول آغاز خواهد شد که طبق برنامه تیم گل گهر باید در خانه از تیم نساجی مازندران پذیرایی کند و این مساله نگرانی های اهالی و هواداران فوتبال در سیرجان را دو چندان کرده است. 

اما اینها همه یک طرف ماجراست و طرف دیگر آن که این روزها به چالشی مهم برای علاقه مندان به فوتبال در سیرجان تبدیل شده است بحث امنیت و استحکام ورزشگاه است، با فرو ریختن سکوها در عملیات ساخت و بازسازی حالا هواداران این دو تیم برای رفتن به محل برگزاری بازی های تیمشان نیز با ترس و تردید مواجه هستند. 

با این اوصاف باید منتظر ماند و دید که اوضاع برای تیم های سیرجانی و هوادارانشان چگونه رقم می خورد ، آیا قدیمی ترین ورزشگاه سیرجان تا آغاز بازی ها به شرایط لازم برای میزبانی دست پیدا می کند یا خیر؟

خبرنگار : سیدمهدی حق گوی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار